Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből később nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből később nagy probléma? Tényleg akkor baj ez? Első szerelem ennyire "problémás"?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egyre több embertől hallom azt, hogy első nagy szerelmeknek/kapcsolatoknak ha házasság lesz belőlük, akkor nem lesz jó vége. Igaz ez? Csak azért megromolhat egy házasság, mert első komoly kapcsolatból köttetett? Ha tapasztalatok van a dologban arra is kíváncsi lennék! Egy jól működő kapcsolatot elronthat ez? Köszi a válaszokat!
2010. szept. 3. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elromolhat az első, de a 16-ik is.

Én az első szerelmemmel 12 éve vagyok boldog házas.



27/F

2010. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15 évesen megnősültél?
2010. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez nem igaz. :) A szüleim voltak egymásnak az elsők,és lám,már több mint 20 éve boldog házasságban élnek. :)
2010. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem nősültem, főleg mivel lány vagyok. Azért kérdeztem, mert 22 éves vagyok, 3 éve nagyon boldog a párommal:)! Csak mostanában hallottam ezt többször, de én sem értek egyet vele. Igazából én is az első válaszoló véleményén vagyok, hogy a 16. sem garancia semmire.
2010. szept. 3. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, ha félreérthető voltam. Az első válaszolóhoz szólt a kérdésem. (27/F és 12 éve házas)
2010. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj, miután elolvastam mégegyszer rájöttem én is :)
2010. szept. 8. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Márpedig a tapasztalat jót tesz a párkapcsolatoknak. Érdekes dolog megfigyelni és kitapasztalni, hogy milyen együtt lenni különböző emberekkel, mi az, amit mi tudunk nyújtani, mit szeretünk kapni a másiktól, és mi az, amit nem.

Az első kapcsolatban is elsajátítható a megfelelő tudás, csak sokkal nagyobb munka, sokkal több buktatóval.

A tartós első kapcsolatokkal az is még a baj, hogy ritka, hogy egyik fél sem szeretné kipróbálni, hogy milyen mással. Nem csak a szex, hanem az egész párkapcsolat.

2010. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én ismerek egyetlen olyan párt, akik gimnázium óta együtt vannak, és már a lányuk is elvégezte a gimit. viszont a legtöbben ha össze is házasodnak, később valóban elválnak, mert 40-50 év nagyon sok egyetlen emberrel, elkerülhetetlenül születnek olyan gondolatk az ember fejében, hogy kihagyott-e valamit, meg a kis dolgok is egyre idegesítőbbé tudnak válni idővel. de olyan párt is ismerek, akik gimiben és egyetemen végig jártak, utána összeházasodtak, van 3 gyerekük, később elváltak, majd pár év múlva visszataláltak egyméshoz... nem lehet megmondani, működni fog-e, de nem az az általános.
2010. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Bocs. Elírtam: 37/F
2010. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37? Úgy már okés. :)
2010. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!