Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Jött egy új fiú a suliba, egyel alattam jár, ő 7.-es. Nagyon kedvesnek tűnik, amikor először láttam az évnyitón egész végig engem figyeljt, én amikor odanéztem, láttam, hogy néz, és úgy csináltam, mintha a plafont nézném :D. Azóta gyakran látom, és mindíg néz. Olyan is van, hogy nézzük egymást, szerintetek mit csináljak? Mennyek oda, és kérdezzem meg, hogy: mit nézel? :D Előre is köszönöm :)

Ja még annyi, hogy először barátként szeretném megismerni, hogy tudjam milyen!


2010. szept. 3. 14:45
 1/7 anonim válasza:
Hát attól még h néz nembiztos h tetszel neki :/ esetleg ha tudod a nevét akkor jelöld be egy közösségi oldalon ismerősnek aztán vedd fel msnre és írd be h barátkozol v h megakarod ismerni. Soksikert ;)
2010. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem tudom a nevét, aszt hiszem megvárom, hogy ő közeledjen, de azért köszönöm :)
2010. szept. 3. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ha nem tudod a nevét, akkor derítsd ki :)

egy suliba jártok, úh nem lesz túlságosan nehéz sztem :)

2010. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké
2010. szept. 5. 09:25
 5/7 Szandykah ***** válasza:

Velem is ez van. Én most vagyok 9.-es és van egy fiú aki néz. Mondjuk már nem si néz hanem bámul. Én se tudtam, hogy hogy hívják. Kérdezősködtem. Senki sem tudta. És úgy derítettem ki, hogy hogy hívják, hogy myvipen részletes keresőbe csak az Iskola nevét írtam be. És megtaláltam. :)

Sok sikert!

2010. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleng, köszi :) és utána mit is csináltál , bejelölted?
2010. szept. 5. 10:31
 7/7 Szandykah ***** válasza:
Be:) És vissza is jelölt:P és fel is vettem msn-re..De nem lehet több, mert van barátom:):P
2010. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!