Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem törődik velem eleget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törődik velem eleget?

Figyelt kérdés
A barátom nem foglalkozik velem eleget,nem visz nagyon sehova,néha van,hogy kicsit kedvesebb,mit általában,de úgy érzem ez egyre egyre kevesebb.....
2010. szept. 3. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:
kifelejtettem,sokszor van bunkó beszólása,és sokszor megbánt,de egyből bocsánatot is kér....
2010. szept. 3. 09:44
 2/9 anonim ***** válasza:

Szakíts vele... Az exemmel 2 év után lett ilyen a kapcsolatunk, már tényleg csak annyi idő kérdése a kapcsolatotok, hogy

1. egyikőtök megcsalja a másikat

2. valamelyikőtök elszánja magát a szakításra.

Én a 2-es pontot választottam, mert se megcsalni nem akartam a páromat, se megcsalatni magamat nem akartam, és inkább voltam egyedül egy darabig, minthogy egy ilyen kapcsolatba legyek... :S

Legalábbis ennyiből, amit írtál én így látom.

2010. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
S ezek utan meg mindig a baratod?
2010. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom,hogy ez így nem jó,de van mikor pont az ellenkezője....édes,kedves,aranyos,persze ebből van kevesebb ...:( két véglet.... annyira nehéz :(
2010. szept. 3. 10:14
 5/9 anonim válasza:
Mi lenne, ha beszélnél vele erről? De csak úgy, hogy mit érzel, vádlás nélkül!!! Ha nem lehet vele beszélni fölösleges kinlódnod mellette.
2010. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok, és tudom milyen, de minél előbb szakítasz vele, annál előbb készen leszel egy új és sokkal jobb kapcsolatra! És egyedül sem olyan rossz, mint egy rossz kapcsolatba lenni.

Esetleg még meg lehet próbálni újdonságot, ötleteket vinni a szabadidőtökbe, mind szexuálisan, mind programokban. Ha ő morcos és nem visz sehova, akkor egy időre vedd át te az ötletelő szerepét, de ez már nem sokat szokott segíteni, inkább több konfliktushoz vezet.

Együttérzek veled, kitartás! Légy erős!

2010. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. szept. 3. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Viszont ha a kapcsolat fellendítése sem segít, és a párod letojja, hogy te törekszel, és ő nem tesz semmit, akkor add fel. Én ezzel próbálkoztam 4 évig, és most lett vége. Most jelenleg iszonyat rossz, de próbálok pozitívan gondolkodni, és nem arra gondolni, hogy szingli vagyok:)
2010. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szinglinek lenni menő!!! ;D
2010. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!