Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak a barátommal, ha úgy érzem már nem tőrödik eleget velem?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, van köztünk 20 év korkülönbség, de ez engem nem zavar. Csak mostanában teljesen másképp viselkedik mint az elején, ha beszélni akarok vele komoly dolgokról, mindig elvicceli az egészet, vagy azt mondja én kötekszem vele. Hogyan tudnám rávenni hogy változzon meg picit? , mert sokszor ugy érzem hogy csak hülyit és csak szórakozásra kellek neki, ez lehet igaz is. Mit csináljak hogy megváltozzon, és lehessen vele normálisan beszélni, ne csak hülyéskedni? Lehet már nem kellek neki csak nem mondja meg.
2010. júl. 19. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Na itt a válasz arra, hogy számít-e a korkülönbség. Még az is lehet, hogy eddig is ilyen volt, de mivel te fiatalabb vagy, sokat változtál amióta együtt vagytok.
2010. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaza van az előttem szólónak, csak a hangsúly miatt írom ezt a kommentet.
2010. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 20 év korkülönbség miatt sosem fog komolyan venni. Neki csak egy gyerek leszel, akinek kis piti problémái vannak.

Szakíts vele.

2010. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen ,ez is baj,hogy velem nem törödik,csak az ö problémái fontosak.de amugy meg nagyon-nagyon jol érzem magam vele,jokat lehet vele beszélgetni,olyan mintha ezer éve ismerném,és jó vele lenni,meg szeretem is,de akkor sem tudom mit csináljak,hogyan probáljak vele bszélni és egyáltalán mit mondjak neki h megváltozzon.vagy már soha nem fog? nem is akar?
2010. júl. 19. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, el tudod képzelni mellett a 35-40 éves önmagad? Igen, ő akkor 55-60 éves lesz. Ha nem, és már most, egy év után se jó, akkor sokat nem tehetsz már.
2010. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából el tudom magam képzelni mellette,csak nem látom elöre a dolgokat hogy változik-e még miattam vagy nem...nem tudok rajta kiigazodni.de tudom hogy ö is szeret,mert érzem,nagyon sok mindent megtesz értem és a kedvemben jár,csak néha olyan furcsa.nem tudom mit csináljak:S de köszi a válaszokat:)
2010. júl. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!