Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek? El tudom felejteni?

Figyelt kérdés
3éves kapcsoaltomnak most lett vége... végleg. nem tudom kiverni a fejemből sehogysem minden rá emlékeztet. talán ha többet barátkozok fiúkkal jobb lenne? de az a baj h olyan fura amikor nincs senkim nem akar velem szóba állni senki de amikor meg van mindenki...
2010. szept. 2. 22:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
:ASD:ASD:ASAS:D Akkor most mi van? :D:DD Nem iszok több sört...
2010. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

pali? nekem nem esett le amit írtál

minden férire 2nő jut?? ez milyen már?

2010. szept. 2. 22:16
 13/32 A kérdező kommentje:

nemár.... most ez komoly??

mindjárt sírok ti meg itt hülyültük :(

2010. szept. 2. 22:17
 14/32 anonim ***** válasza:
Az csak statisztika, ne szórakozz már... mennyi idős vagy?
2010. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos ez nagyon nehéz lesz. Nem csak minden fog rá emlékeztetni, hanem a zene is tabú lesz, mert a számok érzelem dúsak és bántani fog...Nagyon sajnállak mert ez iszonyat érzés tud lenni!!

Tudom, hogy nagyon nehéz , de erre csak egy megoldás van! Minnél hamarabb keres valakit, mert ha nem teszed egyre jobban fog fájni...és egyre rosszabb lesz!

Még ha nem is szereted meg rögtön, arra jó lesz, hogy legalább addig sem az exeden jár az eszed..

Hidd el, ez a megoldás, egyébként nem megy...

Én egy 5 éves szakítás után, 8 hónapig nem bírtam ránézni senkire, sírtam minden este, hiba volt!!!

Amint összejöttem valakivel, 1 hónap után teljesen helyre jöttem!

Tanúlj a hibámból, ne várj!!!

Sok sikert és kitartás!

2010. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Orioke válasza:
Nincs barátod akivel megbeszélhetnéd? Miért neten, vadidegenektől akarsz normális választ?
2010. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

18

am te tényleg orálról beszélgetnél egy csajjal??:D ha bejön neked? és még én ne hülyéskedjek...?:D

2010. szept. 2. 22:19
 18/32 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt az egy értelmes választ! nehéz ilyenkor keresni mást!
2010. szept. 2. 22:20
 19/32 anonim ***** válasza:
Sorry, ilyen napom van. ma kikészítettek a munkahelyemen, kicsit lazulok. Amúgy lehet az orálról beszélgetni normálisan is.
2010. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de hidd el, én tapasztalt vagyok, az egyetlen megoldás ez!!!
2010. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!