Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak? (többi lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a párommal, hosszú idö után végre valaki, aki nagyon szeret és megbecsül! Örülnöm kéne, de nekem sajnos nem sikerült megszeretnem, söt szinte minden felidegesít amit csinál, meg a gyerekes gondolkodása. Nem vagyok boldog vele, és lépnem kéne, de nincs szivem szakítani, mert nagyon megbántanám, mivel én vagyok az elsö barátnöje. Szerintetek mit csináljak? Várjak még, hátha megszeretem? Vagy hogy szakítsak, hogy ne fájjon annyira neki? Rendes válaszokat várok. Köszönöm.
2010. szept. 2. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki őszintén az igazat, hidd el, hogy később sokkal rosszabb lesz neki is és neked is, ha csak sajnálatból maradsz vele. 28L
2010. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oké, tehát nem szereted, sőt idegesít. És mi kell neked ahhoz, hogy szakíts valakivel? Hogy szétcsapja a fejed egy baseballütővel?
2010. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy ne sírjon, ha megharagszom rá...
2010. szept. 2. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha most teszed meg, kevésbé fog fájni neki, mint később! 4 hónap elég rövid idő, hogy könnyen kiheverje.
2010. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen szakítanék vele.

Ahoz elég idő telt el, hogy átlázsd megtudnád -e szeretni, és ha jól értettem ez nem sikerült.

Akkor meg ha az ő érdekeit nézzük, az nem az, hogy húzod-halasztod a szakítást hiszen akkor az idő múlásával sokkal jobban meg fog szeretni és sokkal nagyobb fájdalmat fogsz neki okozni.

Ültezsd le és közöld vele : sajnálod, te megpróbáltál mindent, de sajnos rá kelett jönnöd, hogy ti nem illetek össze, mert ő még nagyon "fiatal" gondolkodású hozzád képest...Persze könyörgőre foglya majd a dolgot, de akkor már ne engedj a dologból. Én ezt tenném!

2010. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Majd gyüjtök eröt...
2010. szept. 2. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!