Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csak szájra puszit kapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak szájra puszit kapok tőle?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy sráccal,igaz még csak 3-szor találkoztunk,de minden alkalommal sokat voltunk együtt,sokat beszélgettünk.De nem értem,hogy mért nem ad nyelves csókot,csak sima szájra puszit?Pedig az ismerőseinek már úgy mutatott be mint a barátnőjét,és a kezemet is mindig fogja.Itt még az is ki van zárva,hogy félénk vagy tapasztalatlan.
2008. dec. 11. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ciao,

hány évesek is vagytok?Miért is lenne az kizárva, hogy félénk vagy tapasztalatlan?Lehet nagymenőségből mondta, hogy már volt barátnője és közbe meg nem...

Nekem ezzel van egy tapasztalatom...Nálam sokkal idősebb férfival szoktam randizni, vagy már jártunk is/bár nem úgy nézett ki a dolog/...nem emlékszek pontosan, de lehet csak a 3.-4. randin csókolt meg, addig csak puszi volt, és az 5. randin meg már leakart velem fekudni a szerencsétlenje :D ....Vagy vársz, esetleg beszelgettek, kipuhatolod a dolgokat, de van meg egy megoldás: megteszed te az első lépést.

2008. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert büdös az arcod :D

Na, amúgy valószínűleg ha nem tapasztalatlan akkor csak türelmes, nem akar rád rontani (a nők ezt értékelni szokták), esetleg belőled akar kicsikarni valamiféle kezdeményezőkészséget; te miért nem nyalsz bele a szájába amúgy?

2008. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem ne várd, h megcsókoljon. :) Kezdeményezz te! Ha annyira szeretnéd. De tudok ennél jobbat is!

Velem is ilyesmi volt. Teljesen egyértelmű volt, h járunk, bár, nem volt egyszerű, ahogy összejöttünk. Első randin nem történt semmi, csupán egy ölelés, mikor elbúcsúztunk egymástól. Aztán a 2. randin már mindketten tudtuk, h mit akarunk, és kézakézben indultunk el, de mégsem csókolóztunk, csak szájra puszik voltak. Sokat kellett várni az első igazi csókra. Tudod, lehet, h nálatok is ez van: várja a legmegfelelőbb pillanatot. Tudod te, milyen fantasztikus lehet egy első csók? Tisztára, mint a filmekben. Lassan közelítetek egymás ajkához, és ott nem csak lelassul, de megáll minden, és csak ti ketten vagytok... Nem lenne fantasztikus megvárni ezt a pillanatot? Ne siettesd! Elégedj meg azzal, h a barátnőjeként mutat be (sokan már rég túl vannak mindenen, mégse merik fölvállalni egymást), és várd türelemmel!

2009. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!