Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mi tévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mi tévő legyek? Bövebben lent!

Figyelt kérdés

sziasztok! az a problémám hogy szakitottam a barátnömmel idén nyáron és azota nem volt olyan jo a kapcsolatunk (nagyon szomoru vagyok)

és akkor megismerkedett a majdnem legjobb haverommal és összejöttek! szóval szakitott velem és ö mondta h már nem szeret anyira mint régen és nem tudom h mit tegyek h viszatudjam kapni???

egyszerüen nagyon hiányzik és Szeretem is nagyon ma is taliztunk!nagyon jó volt vele és nagyon rosz volt mikor elment! ma volt neki vizsgája sikerült neki.lőáttam rajt h adott volna egy puszit vagy egy csokot és az ölembe ugrott volna de mégse. viszaszeretném kapni csak nem tudom h hogyan mert másfél évet voltunk együtt és azt azér nem lehet olyan gyorsan elfelejteni:( szerintem nincs olyan nap h ne gondoljak rá! söt egész nap rágondolok!

szerintetek hagyjam vagy probálkozzak még egy kicsit???

a sráchoz mit szoltok milyen ember aki rámászott a legjobb haverja nöjére????????


kérlek segitsetek.


17/F a volt barátnöm 15/L

bocsi a hosszu szövegér


2010. szept. 1. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én ugyanígy vagyok mint te csak a különbség, hogy itt én túloztam el a dolgokat és én szakítottam barátnőmmel, de most úgyfest legjobb haverom hajt rá, mikor tudja, hogy még mindig szeretem és most azon vagyok, hogy rávegyem, hogy kezdjük újból. Már 1 hónapja fűzöm, de szerintem abbahogyom, nagyon rossz, hogy csak rá gondolok. Szerintem te is hegyjad inkább, engedd el és menj keress másik csajt :) én is ezen vagyok, csak rossz úgy csajozni, hogy közben még mindig őt szereted :P
2010. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát igen!

ugyan az a szitu!

nekemis nagyon hiányzik

nemtudok másra gondolni ez megy 3 napja!!

nagyon hiányzik :(

nemtudok élni nélküle.:(

és a volt haver is tudja h szeretem nagyon de mégis ráhajtott.:(

na mind1 majd lesz valahogy

2010. szept. 1. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

az első vagyok megint, hát két választásod van: vagy hajtasz rá és hátha összejön, viszont akkor amíg nem jössz össze vele addig nagyon rossz lessz. Hiddel, nekem ráment az egész augusztusom :(

második hagyod a francba és csajozol, még egy darabig rossz lesz, de ha találsz vkit aki elfeledteti veled akk már sokkal jobb lesz :) én most ezt választottam, majd meglátjuk mi lesz

2010. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jahm köszi.:)

csak tudod alig tudom elfelejteni.:(

látom facebookon h irogat neki h hányszik neki stb szivek meg ijenek.:(

és ez szarul esik nagyon:(

meg most valahogy nem tudok más lánya nézni nem megy.:(

ö kell nekem mindenkép.:( de nem tudom még h hogyan kapjam visza.:(

pedig én lennék a világ legboldogabb embere.:(:(

2010. szept. 1. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:

hát akkor hajts rá

probálj megbeszélni vele találkozókat, beszélgess vele annyit amennyit tudsz stb..

ha sokat találkoztok, akkor lehet megint fellángol benne a szerelem irántad

2010. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

lehet h igazadvan!

megprobálok mindent!

megugye faluba járt suliba és ugye mostmár városba ahova énis.

csak nem egy suliba:(

és többet tudnánk talizni is.

szóval nem igen tudom h milegyen

megprobálok mindent.:(

Köszii!!

2010. szept. 1. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit, sok sikert :)
2010. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!