Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemtudom mit csináljak. :-?...

Nemtudom mit csináljak. :-? Bővebben lent. :D

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,most fogok felvételizni.

Csak már kb minden arról szól,pedig még egy hete kezdődött az iskola.Már aludni alig birok,alapból nem vagyok valami jó alvó de ez a 3-4 órás alvás...és nem azért mert gépezek meg ilyenek,ha kikapcsolom hamarabb akkorse bírok elaludni.:S

Mellesleg nagyon ideges vagyok,és tanulni alig bírok..:/

nemtudom mit csináljak hogy kitudjam pihenni vagam,vagy megnyugodni..már így kivagyok pedigmégcsak most kezdődött a suli...nem vagyok valami jó tanuló,és most kezdtem el küldön matektanárhoz járni a multhéten, de anyukáméknak ez nagyon drága lesz és elég szarul érzem magam miatta.:S..de nem tehetek róla mert nem értem...és a volt matek tanár a suliba borzasztó volt..

nem tudom mit kéne csináljak de ..ez lehet a cigi miatt is van ( ide kérlek ne olyanokat írjatok hogy hülyegyerek ne cigizz 13 évesen,mert tudom és igaz,és ezért szeretnék leszokni )

Remélem tudtok adni valami tanácsot.://


2011. szept. 12. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

igyál nyugtató hatású gyógyteát, Rossmannban kapni és tényleg jó.

és tényleg ne cigizz :)

2011. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a cigi nem nyugtat meg akkor milyen lennél nélküle :)

amúgy meg minek idegeskedsz, majd lesz vhogy, nem kell mindenkinek jó tanulónak lenni, énis megvoltam a 2-3 átlagommal.

kulöntanárhoz engem is járattak ezért de én mindig sajnáltam rá a pénzt, pedig éppenséggel jutott ,csakhát inkább másra költöttem volna.

cigi nem drága ha már a tanár az?? :)

2011. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...:D

amúgy de a cigi is drága de azért olyan 1 hétre 600 ft kicsit olcsóbb mint a 8000 ft.:D

mellesleg a cigi a saját pénzemből van,amit nem anyáméktól kapok..de nemlényeg.:D

2011. szept. 13. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor "csak" heti 1 dobozzal szívsz? Így tényleg nem sok és még nem is káros :)
2011. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mostanában kb 1 doboz elég egy hétre,mert ugye iskola van és kb 2-ig nem tudok cigizni,aztán elszívok pár szálat és megyek is haza ahol megint nem tudok cigizni...de ennek örülök is hogy nem annyit szívok mint pl nyáron..:D
2011. szept. 15. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!