Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre az alkalomra mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre az alkalomra mit kellene vennem/csinálnom?

Figyelt kérdés
2 hét múlva leszünk a barátommal félévesek. Ez az első igazán komoly kapcsolatom, és kicsit tanácstalan vagyok, mit kellene neki vennem. Tippeket várok, hátha okosabb leszek;):D
2010. szept. 1. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi fél évre nem vettünk egymásnak semmit, elmentünk pizzázni és este romantikáztunk:) Szerintem ne vegyél neki semmit, inkább süss neki egy tortát, amire ráirod, hogy "..." (találd ki mit irsz rá) Szerintem ez jobb mint egy kacat, amit ugyis csak porfogonak használna.
2010. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges félévet ünnepelni, majd évfordulót. Egyébként egy tábla csoki/doboz rágó jónak tűnik, mindkettő olyan, amivel meg tud kínálni téged is, és nem égsz nagyot, ha ő nem vesz neked semmit.
2010. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Nem igazán tudok sütni de ez egy nagyon jó ötlet!!:)
2010. szept. 1. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól lesz még emlékezetesebb hogy nem tudsz sütni :)

Én bnőm első sütijét (szülinapomra) meg fogom jegyezni örökre . :D És nagyon örültem neki , mert tudtam hogy órákat szenvedett vele és mindezt miattam (a végeredmény meg olyan lett amilyen:P) .

2010. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rágót, ahogy valamelyik kommentelő írta, nehogy vegyél neki-.-


vidd el étterembe, otthon romantikázzatok utána, esetleg ahogy mások is mondták, dobj össze valami tortát. Ha van kocsid, esetleg vidd el valami romantikus helyre naplementekor, és szeretkezzetek ott. Ez is emlékezetes tud lenni. szok szerencsét :)

2010. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:):)
2010. szept. 1. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!