Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen bonyolult? Segítség!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult? Segítség!?

Figyelt kérdés

Elmesélek egy történetet, és légyszíves úgy válaszoljatok, hogy éljétek bele magatokat a történetbe. Értelemszerűen a fiúk a srác esetébe, a lányok a lány esetébe! Én direkt nem mondom meg hogy melyik fél vagyok. A végére légyszi írjatok nemet, csakhogy tudjam melyik szerepbe bújtál. Köszike!

Szóval van egy Lány és egy Fiú. Történetük úgy indult, hogy kb 15 km-re laktak egymástól, alíg ismerték egymást, sokszor találkoztak bulikban, de a srácnak volt barátnője. A Lány kiszemelte ezt a srácot, de semmi nem jött neki össze, mert a Srác nagyon szerelmes volt.2 év múlva a Lány iskola miatt elköltözött kissé messzebbre. (200km-rel arrébb) A srác felhívta a lányt, hogy nem tudja kié ez a szám, éppen "takarítgatja" a telefonjából a már nem szükséges telszámokat.(A Lány száma egyszeri beszélgetés során lett elmentve) Ekkor elhatározták, hogy találkoznak. Hát találkoztak... Barátkoztak, beszélgettek, jól érezték magukat. A Lánynak ekkor már élettársa volt abban a városban, ahol tanult is. A srác a fővárosba költözött, dolgozott. Egyre sűrűbben találkoztak, a srác bejelentette, hogy neki is van párja, és ismét szerelmes. :) Ettől függetlenül találkoztak, és minden alkalommal lefeküdtek egymással, és pár napot együtt is töltöttek a párjukat kicselezve. Szinte mindig egymás karjában lógtak ezeken a napokon, nagyon szenvedélyes volt a kapcsolatuk. Teltek az évek, és már egymás vállán sírták ki magukat, mikor problémák voltak a párkapcsolatukban. A vége az lett, hogy a Lány az 5 éves kapcsolatát, a Fiú 3 éves kapcsolatát eldobta magától (szinte egyszerre). Soha nem mondták ki egymásnak hogy szerelmesek, és soha nem volt szó érzelmekről. Szóval nem egymás miatt dobták el a párjukat! Azóta ugyanúgy találkoznak, és nem fordul komolyabbra semmi! Lassan 6 éve ragaszkodnak egymáshoz, de mégsem változik semmi, így most magányosan élnek külön, de a találkák rendszeresek (havi 1szer). Egyiknek sincs párkapcsolata azóta sem.

Kérdéseim: -Szerintetek ebből még lehet valami?

-Te hogy reagálnál erre az esetre? Hogyan kezdenél vele egy közös Életet?

-És úgy egyáltalán mi a véleményed erről?

Köszi a normális válaszokat!


2010. szept. 1. 15:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Uhh..ez kissé hosszú lett, bocsi, észre sem vettem, miközben írtam!
2010. szept. 1. 15:10
 2/4 Kamuuu ***** válasza:
Gondolom te a lány vagy az írásodból:P Szerintem ebből igen lehet valami csak ki kéne mondani hogy mit érzel iránta! Ez 1 olyan baráti kapcsolat amely kicsit többről is szól.Mi az hogy hogyan kezdenék vele közös életet úgy hogy meg mondom szeretem és nem akarok mást.A véleményem az hogy hülyék el kéne mondani mit éreztek és akkor 1 jó kapcsolat születne :D
2010. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Timi: ) ***** válasza:

Nos én úgy gondolom az egyik fél részéről több az érzelem,mint a másiknál,az egyiknél lelkitárs,testiség,barátság a mérvadó,míg a másiknál a vonzódásnál több van,kedveli esetleg szereti is.Ebben az esetben te kedves "kérdező",aki többet érez szerintem.

Mindaddig nem fog komolyra fordulni,míg el nem mondjátok egymásnak ki mit szeretne,fel kell dobni a témát,és kiderül ki mit szeretne.

Ha annyi mindent megbeszéltek egymással,akkor ezt is megtudjátok beszélni.

Mit gondolok erről? hm,elég hosszú ideje tart valami csak összeköti ezt a 2 embert,lehet csak egymásra vártok,hogy ki lépjen hamarabb.

Szóval a lényege,ha szeretnél többet tőle,akkor mondd el neki,és úgy gondolom,hogy ebből bármi" lehet.

2010. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem olvastam végig, de biztos hülyeség, ezért csak azt tudom mondani, hogy EGYÉL EGY KUTYÁT!
2010. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!