Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy szeressen?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Adott egy srác és egy lány (jómagam), megismerkednek, és pár hónapig járnak, jól érzik magukat egymással, de a lány közben másvalakiért van nagyon oda, aki nem érdemli meg. Ezt bevallja a srácnak, és ez lesz a szakítás fő oka. A srác jobban szenved, mert szereti a lányt, próbálja meggyőzni, hogy kezdjék újra, de a lány nem megy bele. Közben maga a csaj is szenved a másik pasi miatt, akiből aztán pár hónap múlva totálisan kiábrándul. Rájön arra, ki is az, aki szerette és végig mellette volt, csak ő nem tudta kellő időben értékelni. Felveti az ötletet, kezdjék újra. A srác bizonytalan, talán már teljesen elásta az érzést, és már nem tudná szeretni a lányt, nem tudja, ennyi. Vagy csak fél az újabb csalódástól? Vélemény? Mit lehet ilyenkor tenni? Vagy ez a tipikus fordult a kocka esete?:(


2010. szept. 1. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden szerelem tart örökké, és ritkán éri be a másik kétségbeesésével, aki jobb híján is csak nagy sokára érné be vele.
2010. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz az újabb csalódástól, akkor soha senkit ne szeress többé, és nem csalódsz. Így nem érdemes élni. Vágjatok bele újra, és lehet hogy most jobb lesz. Bátraké a szerencse.
2010. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az...nem én félek, hanem szerintem ő.:( Mert anno megbántottam.
2010. szept. 1. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Be kell bizonyítanod neki, hogy ő az akit szeretsz és ő az akire a legjobban szükséged van, valahol biztos hogy még mindig szeret ezek alapján amit elmondtál, csak ugye úgymond elküldted....

Beszélned kell vele és be kell vallanod neki h hibát követtél el és rossz döntést hoztál amit nagyon megbántál és nagyon szenvedtél te is emiatt, és tudod hogy ő is, és tudod h nagyon szarul esett ez neki stb stb, légy gyengéd kedves hozzá, hívogasd , jelen esetben te keresd őt ne ő téged, kezdj el nyomulni rá, bizonyítsd be hogy szereted.

2010. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát így jártam/járok.:S Keresem én, keresem, de semmilyen értékelhető információt nem ad, semmit. Próbálok finoman nyomulni, célozgatni (mivel egyszer már világosan tudtára adtam az egészet), de még semmi válasz. Az is lehet, hogy ezek után ő csak szórakozni fog velem?:( Vagy nem tudom.
2010. szept. 2. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!