Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2,5 évet voltam együtt a barátommal,szakitottam vele augusztus közepén mert ugyéreztem elég volt,ám akkor jött egy másik srác és annak ellenére hogy nagyon nem akartam lefeküdni vele megtörtént.Nagyon bánom!Nagyon hiányzott a "volt" barátom,újra szerettem volna kezdeni vele!Voltam olyan őszinte,hogy mindent elmondtam neki,viszont tudom,hogy ő nem mindig szokott elmondani mindent de iszonyatosan begurult.Most nagyon dühös rám,hogy hogy lehettem képes,én is bánom de a múlton nem tudok javítani!Ilyenkor mit kell csinálni?
2010. szept. 1. 06:00
 1/6 A kérdező kommentje:
mellesleg ugyérzem magam mint akit megeröszakoltak :( nagyon rámenös volt a srác!
2010. szept. 1. 06:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Oh, kedves kérdező ez elég szomorú, hogy úgy érzed, hogy megerőszakoltak. :(

Szerintem jól tetted, hogy elmondtad a barátodnak, akinek nem értem a reakcióját mert inkább örülne, hogy megosztottad vele ezt és őszinte voltál vele. Nagyon jól tetted!!! Amúgy egy idő után már le fog nyugodni, ha még mindig szeret. Bocsánat, ha nyers voltam egy kicsit!

És hány évesek vagytok (+ az a másik srác)?

Üdv, egy lány :)

2010. szept. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a volt barátodat, mert nem kell megalázkodnod előtte.ha nagyon össze akarna jönni veled akkor összejönne,mert aki szeret valakit az nem tudja elengedni és a múlt ellenére is megpróbálja.Legalábbis én így gondolom
2010. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd az idő eldönti.Vagy a barátod.

Voltál olyan hü*ye hogy elmondtad neki - fogalmazzunk így.

2010. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18 évesek elmúltunk mindannyian!Jól érzem magam miatta hogy elmondtam,nem birtam már:/!talán rendbehozható!Reménykedem!És nagyon szeretem!Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 1. 14:57
 6/6 A kérdező kommentje:
hányingerem van ha a másik srácra gondolok,és nemtudom hogy képes vagyok-e lefeküdni a barátommal,anniyra rosszul érzem magam:////
2010. szept. 1. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!