Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem történik semmi?

Figyelt kérdés
Egy sráccal a Lovehunter-en találtuk meg egymást, utána elkezdtünk MSN-ezni. Kint dolgozik egy strandon, és ott összefutottunk, igaz az csak 1 óra volt, és ott volt egy haverja is. Utána elmentünk görizni, de akkorsem történt semmi, csak elköszönésnél 2puszi. Találkoztunk 3.szor is, akkor is rövidebb időre, de akkoris csak puszi. Szerintetek miért? Ő 19 én 16. Lehetett az a baj, hogy a korizás az első tali volt és utána nem volt alkalmas a hely+idő, vagy csak nem akar elkapkodni semmit, vagy nem is akar semmit? Vélemények? :S Köszi.
2010. aug. 31. 21:42
 1/6 Kamuuu ***** válasza:
Fél vagy nem tudom :D
2010. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
egyből megakarod dugatni magad? miért nem élvezed ezt a kis egymással való "játszadozást"???? Sztem ez tök romantikus és mindennek el jön majd az ideje...
2010. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szexről beszéltem, sőt csókról sem. De semmi szájrapuszi vagy kézfogás vagy ilyen romantikusabb dolgok. Olyan mintha egy haverommal lennék.
2010. aug. 31. 21:47
 4/6 Kamuuu ***** válasza:
Amúgy ez nagyon kevés idő nemtudom mit akarsz kedves kérdező hogy az első találkozáson már lesmároljon amúgy vársz 1 kicsit mondjuk 1-2-3 napot akkor lehet már lesz valami ha viszont ő nem lép akkor te tedd meg és légy türelmes is ;)
2010. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kamuuu ***** válasza:
Bocsii nem akartalak megséteni :$:S:S:S:$
2010. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbálj hozzá közelebb kerülni... mosolyogj sokat, íncselkedj vele, kisebb aranyos piszkálódások és figyeld a reakciókat. :) Szépen lassan alakul majd minden. 3. válaszoló voltam az előbb... :D 19/L
2010. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!