Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál illetve hogy esne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál illetve hogy esne neked ez?

Figyelt kérdés

1hónapja vagytok együtt a párotokal,és van a szülinapod és nem kaptál tőlle semmit.

Oké még tanulnak, de azért köztudott a fiúról hogy szórja a pénzt hülyeségekre, ráadásul a szülei is bármikor adnak neki.DE a lány szülinapjára nem vesz semmit, pedig tudja, már hetekkel ezelőtt mondta a lánynak hogy lesz a szülinapja.


2010. aug. 31. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Na legalább mondta:)Lehet, hogy vmivel megajándékoz csak vmi miatt még nem tudta oda adni,ha meg nem akkor hát jaa azért rosszul esnek nekem is.

Nem arról van szó, hogy drága dolgot vegyen egy tábla csoki is elég lenne...

2010. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
persze nekem csak a szándék a fontos nem az érték.
2010. aug. 31. 22:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt semmi jó ötlete mit vegyen neked így inkább nem vett semmit.
2010. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogy hogy esne? Nem jól...Nem is gondoltam, hogy vannak még ilyen esetek. Amúgy lehet szocializáció kérdése az egész vagy bunkó ki kell ismerned majd. Hajrá! F/21
2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, és nekem az idén bár még csak kialakulóban lévő távkapcsolatom van, de akkor már 4 hónapja ismertük egymást, még egy boldog szülinapot üzit sem írt. Az még rosszabbul esett, de rá két hónapra mondta, hogy elfelejtette (nem figyelmeztettem rá és nem hisztiztem emiatt, tudomásul vettem), viszont azt is írta, hogy az övén ne írjak neki köszöntő sms-t, mert nem szeretne kapni, na ez még rosszabbul esett.28L
2010. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hát nekem se az lenne a fontos, hogy drága ajándékot vegyen...csak a szándékát lássam...nem kaptam én se hűűűde drága ajándékot a páromtol...de megvett minden aproságot amit kinéztem magamnak :)és személyes ajándékokat kaptam...:)

én elgondolkodnék ezekután, hogy mit is akar ez tőlem...

22L

2010. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!