Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csináljak vele? (több lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljak vele? (több lent)

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatba élek a pasimmal. Elvagyok jegyezve és nagyon szeretem őt. Igazi szerelem. Párom 20, én 19. De észrevettem hogy anyukám elkezdett flörtölni a barátommal. A párom is észrevette. De a barátom nem akart beszólni mert lehet hogy csak mi értettük félre. Aztán az egyik közös vacsoránknál, apámat elküldte a konyhába, tőlem meg azt kérte hogy hozzam ki a szobájából a családi albumot. És jött az Ádám (párom) hogy az anyukám közelebb BÚJT hozzá, és simogatta a kezét. És akkor kieszeltünk egy ilyen tervet hogy kettesben hagyom őket. És mire viszajöttem anyám Ádám cmbját simogatta. És rászóltam anyámra, hogy ez mégis mi volt?! Ő meg erre: Csak megszerettem az Ádámot, mintha a fiam lenne. És amikor egyszer itt aludt az Ádám, Ádámmal szexeltünk és halottuk az ajtó becsukodását. Most mit tegyek? Elmondjam apámnak? És ha ezzel tönkre teszem a házzaságukat? ajj. :S
2010. aug. 31. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
még az h a házasságuk de a saját kapcsolatodra nem gondolsz? anyád jo nagy ribanc ha nem is csak megcsalná a férjét de a lány vőlegényével ez nem normális én elbeszélgetnék vele hisz ez nem csak apud ellen hanem ellened is irányul! iylet egy anya nem tesz
2010. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de gondolok a sajt kapcsolatomra is csak, hát tudod 26 éve együtt vannak. És hát anya nem tenne ilyet... Mágis megtette. :/
2010. aug. 31. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
anya nem tenne iylet... de ezek szerint tenne ugyhogy ha mindenáron menteni akarod a helyzetet előszőr vele ebzsélj h mégis mi a fr_cn ütött belé ahelyett h apudnak szolnál... bár szerintem aki yilenre vetemedik az menthetetlen:S
2010. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsodat, de azért probálkozok. Hátha... Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 31. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!