Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arrol mi a véleményetek? ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arrol mi a véleményetek? , hogy a barátnőmnek elmesélem, hogy otthonrol be szoktam lépni a munkahelyi gépembe, erre ő szakit velem. Késöbb meg kiderul hogy nem tudja mi az a teamviever, hanem azt hitte

Figyelt kérdés
hogy hacker vagyok és buncselekményeket követek el a munkhelyem ellen...
2021. szept. 22. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy nincs tisztába a hacker fogalmával, és az, hogy talán van mikor jobban le kell kommunikálni ilyen dolgokat, hogy ne kerüljön az ember félreértésbe. A barátnőd nem tud a távopcióról mert van ilyen funkciója is a Windows-nak.


Amúgy a hacker szó önmagában bármi lehet, lehet fehér kalapos is, akkor viszont ha ez így lenne, akkor a barátnőd butuska. A fehér kalaposok a jó fiúk. Őket nevezik etikus hackereknek.


Én azon szoktam gondolkozni, hogy egy etikus hacker fel mer-e venni fekete ruhát vagy fekete sapkát. :'D


Csak poénkodok. Ha fekete kalapos hacker lennél a barátnőd nem tudná.


Figyi ez éppen olyan mint ha azt mondod, hogy informatikát tanulsz, akkor már azt feltételezik rólad, hogy képes vagy bármilyen rendszerbe belépni. :D


A kedvencem az informatikus fetises pasik vagy csajok. Volt itt egy csaj akinek igen bizar fantáziája volt. És szégyen az informatikus szakmát tanulókra vagy művelőkre nézve.


Én szimplán csak rákérdeztem volna, hogy táveléréssel? A rendszergazdák is úgy tartják karban a gépeket.


De én tanulom a szakmát, de az informatikának nem azon ágát, amit a kérdező barátnője hitt a kérdezőről. :D


Figyi aki nem kérdez és nem beszéli meg veled azzal nehéz bármilyen kapcsolatot is létesíteni, magyarázkodni utána meg felesleges.

2021. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7-es ha annyira rettegsz vegyél egy ujabb hdd-t vagy ssd-t és telepítsd ujra a rendszert. :)
2021. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem a "kedvencem" az a nő volt aki azon problémázott mert nem arrol az emailcimről kapott tőlem választ amelyikre irt. (Több emailcimem van s mind át van irányitva egy központi emailre hogy csak azt az egyet kelljen néznem)
2021. szept. 22. 11:14
 14/16 anonim ***** válasza:

10#

Volt hozzáférése a gépemhez, ő telepitett mindent rajta. Profi informatikus.

Akkor a legjobb ha átnézetem valakivel a gépet.

Köszönöm a választ.

2021. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
12-es én abban nem vagyok biztos, hogy ez 2021-ben, az online korszakban elég...
2021. szept. 22. 11:15
 16/16 A kérdező kommentje:
14 mindenképpen mert ezesetben nem csak belépni tudhat hanem a nevedben elkövethet szinte bármit. És nem csak vásárolhat a számládrol hanem buncselekményt is elkövethet ami ugy tunhet mintha te tetted volna. Persze remélem, hogy tisztességes s nincs erről szo. De olyant válasz aki annyira profi hogy nem csak a gépet nézi át. Mert ha a gépet bedobod a kohóba akkor is vásárolhat a nevedben. Legalábbis technikailag lehetséges. Ez a virtuális korszak hátránya már nem csak a gépunkön vannak adataink.
2021. szept. 22. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!