Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arrol mi a véleményetek? ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arrol mi a véleményetek? , hogy a barátnőmnek elmesélem, hogy otthonrol be szoktam lépni a munkahelyi gépembe, erre ő szakit velem. Késöbb meg kiderul hogy nem tudja mi az a teamviever, hanem azt hitte

Figyelt kérdés
hogy hacker vagyok és buncselekményeket követek el a munkhelyem ellen...
2021. szept. 22. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Az a véleményem erről, hogy nem minden a külső. Máskor jobban válassz párt magadnak.
2021. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hisz ilyesmi csak menet közben derul ki...
2021. szept. 22. 11:00
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Semmit se veszítettél, tett neked egy szívességet.
2021. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Minek beszélgetsz vele olyan dolgokról, amihez hülye?
2021. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mivan? ez kamu
2021. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Hála az égnek, hogy megszabadultál egy ilyen mélyen ostoba nőtől nulla energia befektetéssel. 😂
2021. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hülye hogy nem kérdez, hanem szakít.

Viszont kérdező kérdezhetek valamit?

Ha törlöm a gépről a teamvievert akkor az exem nem tud kutakodni a gépemen úgye?

2021. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ilyen szintu döntéseket hoz olyasmi alapján amihez hulye. Feltételeztem hogy egy egy döntés elött kommunikál velem. Mondjuk ez, hogy nem eleve ok lenne a szakitásra csak ép az én részemről.
2021. szept. 22. 11:07
 9/16 A kérdező kommentje:
4-esnek válaszoltam
2021. szept. 22. 11:07
 10/16 A kérdező kommentje:
7-es szerintem ha ő informatikus, te meg nem, s csak simán törlöd akkor megeshet hogy fog tudni kutakodni. De ez csak egy tipp mert ennyire én se értek hozzá. De ha volt valaha hozzáférése a gépedhez akkor elrejthet benne olyasmit amin még a formatálás se segit. ezesetben a google regisztráciod adatait is törölnöd kéne meg még ki tudja mit. de ez is csak egy magánvélemény jobb lenne minderről profi informatikus kérdezni aki a biztonsági elemekkel is tisztában van, mi a teljes védelem.
2021. szept. 22. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!