Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik sokan? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az van, hogy mindig azt olvasom, hogy sokan segítséget kérnek pl. 12-13 évesek kérnek szerelmi tanácsadást és mindig azt hiszitek vagy arra célosztok, hogy ők máris szexelni akarnak. Pedig sokszor nem is igaz. Most miért hiszitek ezeket??? Meg miért vagytok ilyen "kedvesek"?(bocsánat a kivételnek)
2010. aug. 31. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na alljunk meg egy pillanatra! En nem szoltam le a gyerekszerelmet, csak mar eleg tapasztalattal a hatam mogott, objektiven kifejtettem a velemenyem, mert mar latom, mi a kulonbseg a 10 evvel ezelotti szerelmem es a mostani (es az idokozben elmultak) kozott. Az pedig, hogy nem ezzel foglalkoztam 12 eves koromban, megcafolom. Egyreszt azert, mert mindenkinek van (jo esetben) gyerekkori szerelme, egy nagyon kozeli, ellentetes nemu baratja. Nekem is volt, sot, egeszen 7 eves koromtol pont eddig az idoszakig nagyon joban voltam egy lannyal. Aztan kezdtunk raebredni arra, hogy akarmilyen jo egyutt, masok is kezdenek erdekelni. Ez van, azota nem nagyon beszeltem vele. Neha eszembe jut a 12 eves szerelem, amikor nem kellett felelosseget vallalnom, nem kellett megfelelni sem a sajat es a parom valos es a media altal sugallt alsagos elvarasainak. Igen, lehet igenyeitek, nekem is voltak igenyeim. De majd felnosz, es rajossz, hogy sokkal osszetettebb dolog a szerelem. Szoval nem itelem el a gyerekszerelmet. Mindossze arrol van szo, hogy ne a neten eld meg. Ne itt keress valaszokat. Ne hallgass a mediara - arra soha! Csinald azt, amit jonak erzel. A "felnottek" valaszai johogy sertoek, lenezoek, hiszen a tobbseg tudja mi a kulonbseg a gyerek- es az erett szerelem kozott. Igaz, nem mindenki. A serto hozzaszolasokat is tudni kell kezelni, es erre sem vagy eleg erett, ahogy az ilyet nehez is megtanulni kezelni. Ha el akarod kerulni az atrocitasokat, ne gyerekkent latogasd az oldalt, hanem majd 16-17 evesen.
2010. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Akkor miben különbözik a gyerekszerelem és amit te öszetettebb szerelemnek gondolsz. Na mondd meg.
2010. szept. 2. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!