Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik sokan? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az van, hogy mindig azt olvasom, hogy sokan segítséget kérnek pl. 12-13 évesek kérnek szerelmi tanácsadást és mindig azt hiszitek vagy arra célosztok, hogy ők máris szexelni akarnak. Pedig sokszor nem is igaz. Most miért hiszitek ezeket??? Meg miért vagytok ilyen "kedvesek"?(bocsánat a kivételnek)
2010. aug. 31. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én mindig normálisan szoktam válaszolni :D
2010. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Mert 12 évesen még legózni kéne.
2010. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy ezt én sem értem!

Nekem is van 'pasim' ,de nem komoly, csak beszélgetünk röhögünk, néha megölelem, meg alap, hogy ha fiú-lány páros van, akkor velem van.

Ebböl miért kell azt feltételezni, hogy akár nem vagyok szűsz, vagy túl vagyok az első csókon?! Én elterveztem, hogy 18 éves koromig nem fekszek le senkivel! És ehez tartom magam.


Hogy ne OFF-oljak:

Szerintem azért, mert elfajult a világ, és minden elöbb kezdődik, és durvábban működik.


12/L

2010. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez jo kerdes en is szeretnem tudni
2010. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet van ebben is valami, de ha a korukhoz képest szeretnek akkor mi a baj?
2010. aug. 31. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Azert mert 12-13 eves korban meg nem beszelhetunk szerelemrol, legfeljebb gyerekszerelemrol. Arra meg minek adjunk tanacsokat? Nem ugy mukodik, mint a NAGY szerelem. Tudom, hulye megfogalmazas, de ez van. Majd ha felnosz, vagy idosebb leszel, megtudod. Amit a harmadik irt, abban is mi a szerelem? Semmi. Nagyon jo baratok vagytok, akik kozott fel sem merul a szexualitas. Es gyerekszerelemben is igy van. Oke, hogy kivancsi a puncira vagy a kukira a kis 12 eves, de hasznalni nem tudja. Itt olyanoknak kellene kerdezni, akik mentalisan es biologiailag is erettek a szexualitasra, egy erettebb korosztalynak. Addig oke, hogy a fiatalok hamarabb ernek, de 12 evesen. Ha van valami kerdesed, tedd fel otthon, vagy a barataidnak/baratnoidnek. Itt vagy lefikaznak, vagy olyan tanacsokkal latnak el, amiket nem tudsz hasznositani.

12 evesen nem az a gaz, hogy valakinek van egy szerelme, egy kispajtasa, akinek mas van a laba kozott, ez termeszetes. Szep, jo dolog. Addig, amig nem akarnak elmelyedni a szexben. Tudom, emlitetted, hogy nem akartok 12 evesen szexelni. De mit akartok? Jarni? Csokolozni? Fogd meg a kezet, adj a szajara puszot, es meg is van. 12 evesen nem lehet tulbonyolitani, elmelyedni benne. Es ahogy mulik az ido, idosebb leszel, rajossz, milyen gyerekes (nem pejorativ ertelemben) voltal. Ez az oldal nem azert van, hogy ezekre valaszoljunk.

Hozzateszem, en az ideillo kerdesekre sem valaszolok rendesen, de ez az en bajom:D

2010. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy elfajult a világ??? Az ókorban 12 évesen egy embernek már 5 gyereke volt köztük az egyik a saját annyától.
2010. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:06

Igazad van van amikor 12 évesen egy egész országot uraltak és elvették a hugukat. A mostani tizenévesek sokkal jobbak. Ezért sem értem.

2010. aug. 31. 18:09
 9/12 anonim ***** válasza:

A 17:55-ös tökéletesen kifejtette. Mert ez a korosztály még éretlen arra, hogy felfogja, mennyire komoly dolog a szerelem, nem tudja átélni, mert lehet akármennyire érett (vagy inkább csak annak hiszi magát), attól még magára a valódi szerelemre nem érett mentálisan. Itt még tényleg csak gyerekszerelemről lehet szó, aztán majd később, ha tényleg érettebb leszel rájössz, hogy ez még tényleg gyerekes dolog volt.

Az meg egy dolog, hogy valaki 12 éves korában (vagy előbb) eltervezi, hogy 18 éves kora előtt nem fog nemi életet élni. Ilyenkor ezt még nem tudhatod. Kisebb koromban én is úgy voltam, hogy majd csak miután betöltöttem a 18-at és a Nagy Ő-vel járok már huzamosabb ideje.

Erre tessék, még egy hónap hátravan a 18. szülinapomig, de a Nagy Ő velem van, én szeretem, ő szeret, 3 hónap járás után pedig kívántuk egymást annyira, hogy lefeküdjünk és mindketten elveszítsük a szüzességünket. Most nyáron pedig már fél évesek voltunk :)

17L

2010. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De akkor is. Nekik ez is fontos. Nekem is vannak olyan dolgaim, hogy ha belegondolok arra juttok mekkora egy h*lye voltam. De akkor sem kellene leszólni a gyermekszerelmet csak azért, mert ti még ilyen korban nem ezel foglalkoztatok stb.
2010. aug. 31. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!