Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túllendülni mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllendülni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve véget ért kapcsolatomon akármit teszek nem tudok túllenni. Mit tehetnék? Valaki volt már hasonló helyzetben? Ahogy vissza gondolok az emlékek, a beszélgetések, a találkozás. Nehéz elengedni attól tartok a későbbiekben már nem találok olyan személyt amilyen ő volt hiába próbáltam ismerkedni ha már nincs más emberben legalább egy olyan tulajdonsága mint neki már elkeseredem.Mit tehetnék? Lesz ez jobb valaha?
2021. szept. 19. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én négy évig voltam így. Az a gond, hogy ha ugyanazt keresem, ami volt, akkor garantált a csalódás. Le kell zárni teljesen a múltat és csak utána tudsz nyitni valami egészen újra.
2021. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálkozom. Mély volt az érzelem, fél év kevés ehhez.

Próbálj minél több embert megismerni. Lassan fog ez feledésbe merülni, de eljön az idő, amikor már észre sem veszed, hogy napokig, hetekig eszedbe sem jutott.

2021. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!