Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent meg lehet beszélni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent meg lehet beszélni? Vagy ebből szakítás lesz?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak pár hete járunk. Tegnap túl sokat ittam, és megcsaltam. Nem mondanám el neki, de úgyis megtudja, mert mindenki látta. Én nagyon szeretem őt, józanul sosem csalnám meg! Félek, hogy mivel még nem vagyunk régen együtt, nem tudjuk megbeszélni... Elég éretlenek is vagyunk, én 16 vagyok, ő fiatalabb nálam. Nem akarom elveszíteni, segítsetek!
2010. aug. 31. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
csókkal csaltad meg vagy le is feküdtél mással?
2010. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timi: ) ***** válasza:

Szakítás lesz,de jobb is,mert ha szeretnéd,nem csaltad volna meg,lesz majd más.

Előbb kellett volna gondolkodni szerintem...

2010. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jah nagyon szeretheted ha rögtön megcsaltad.
2010. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak csók volt. Nem is emlékszem rá, mások mesélték. Gondolhatod mennyire volt szándékos...
2010. aug. 31. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
az h részeg voltál nem mentség.
2010. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem a részegen való megcsalás az még rosszabb mert azt jelenti legbelül másra vágsz és józanul nem válalod fel..
2010. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt játszotta be friss kapcsolatban a VOLT barátnőm. Utána Ő is sirt és bocsánatot kért, hát kapott is, de hogy nem olyat amilyenre számitott az biztos. Ez egy f@szság. Én bezzeg nem szoktam részegen csókolózni ha van barátnőm. És sztem szoktam igen csunyán kinézni...
2010. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, értelenek vagytok mindketten. Nem fogjátok tudni megbeszélni. És nem baj, hogy elveszíted. Állj talpra, és akkor fogj új kapcsolatba, amikor elég érett leszel hozzá.
2010. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!