Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek az oka? Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka? Ugy aggódók!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan egy hónapja vagyok együtt a barátommal! Eddig kétszer szexeltünk! Amig nem feküdtem le vele, addig mintha jobban ragaszkodott volna hozzám! Csak arra kellettem neki? Tegnapelött hívott utoljára meg irt sms-t, de nem éreztem hogy lenne valami baj!De azóta nem hív és nem ir! Bár lehet,h ogy dolgozik, nem tudom! Én nem szeretném felhivni, mert nem akarom hogy azt érezze, hogy én annyira ragaszkodom hozzá! Vegyem ugy hogy ennyi volt vagy mi? Egyébként szombaton amikor találkoztunk azt mondta hogy ő nagyon sokáig tervezi velem!
2010. aug. 31. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan éreztetheted vele, hogy ragaszkodsz hozzá, ha már te ezt szeretnéd érezni felőle :) Te is ugyanúgy írhatsz neki, felhívhatod, csak arra figyelj, hogy ne negyed óránként, mert az idegesítő tud lenni :D
2010. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nincs itt semmi baj :) Fogadjunk hogy mindjárt keresni fog Téged :) Ha ezt mondta neked, az egy komoly dolog, fiúk nem szoktak csak úgy ilyet mondani, biztos elfoglalt nincs ideje de már alig várja hogy lássátok egymást:)
2010. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem ugy lesz!:)
2010. aug. 31. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!