Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nem sokára "egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem sokára "egy évesek leszünk",?

Figyelt kérdés
...és ő már jó ideje tudja, hogy mivel fog megajándékozni, de nem konkrétan valami tárgyat ad vagy ilyesmit. A neki szánt ajándékon azonban elfelejtettem gondolkodni, annyira lefoglalt az, hogy vajon ő mivel készül. :) Szóval egy kis segítség kellene, hogy mivel lephetném meg. 18 éves lesz, imádja a zenét, a kocsikat, a sört, engem... :D De nem csak annyit szeretnék, hogy csapok egy forró estét vele, ki szeretnék tenni magamért, valami kreatív, személyes ötlet kellene. :)
2010. aug. 31. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk elvihetnéd egy koncertre,vagy gyorsulási versenyre,kiállításra. Rendezhetnél neki esetleg egy kisebb bulit(kb 10-12 főset),ha körbe kérdezel a barátoknál,biztos szívesen eljönnének.Megbeszélhetnéd velük,hogy ne ajándékot vigyenek(vagy csak valami apróságot) hanem üdítőt,chipset,sört stb.remélem egy kicsit segíthettem :)
2010. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia :) Én azt tanácsolnám hogy mikor pl mi egy évesek voltunk a párommal akkor én azt találtam ki hogy a számítógépen a movie maker segítségével csináltam neki egy videót, zenét tettem alá( szerelmes számot), és a képeinkből csináltam ezt meg, kiírtam neki cd-re és ezt adtam át neki illetve tudom gyerekes de rajzoltam neki:D , de örült neki ki is tette.Ez az egyik ötlet, másik az hogy pl youtubpn volt hogy kerestem ilyen origami ötleteket, és origamiztam neki szívet, szíveket:), ezt másfél év körül adtam neki, meg csináltam képkeretet, kinyomtattam az egyik fotónkat és azt tettem bele. Ezeknek is örült. Aztán volt olyan is hogy kulcstartóba tettem bele a képünket. :) Vagy az is jó ötlet ha most második évünknél én azt fogom, hogy veszek neki nemesfémből egy sima medált, amibe bele gravíroztatom mikor ismerkedtünk meg és a monogramunkat, és ezt a medált ráteszem egy bőr láncra:) illetve ha lesz még pénzem veszek neki hozzá egy ezüst láncot:)( 5 ezerért láttam és jól nézz ki! ) Ezen az oldalon találsz medálokat ha érdekelnek, én is innen rendelem majd..

Ezt a medált:

[link]

2010. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is lassan egy évesek leszünk a barátommal,és én azt tervezem hogy sütök egy szív alakú tortát,és egy 1-es gyertyát teszek rá:)Szerintem aranyos ötlet,persze ha tudsz sütni,ha nem akkor kérj meg valakit hogy segítsen. Meg persze valami ajándék,és mivel nekünk pont karácsonyra esik a forduló,így szerintem amúgy is különleges és meghitt lesz:) Második fordulóra pedig eljegyzést tervezünk:)
2010. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!