Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt szép tőle. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt szép tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

gólyatáborban voltam, nagyon megtetszett egy srác.

Szerintem én is tetszettem neki és egy másik srácnak is. egyik este bejött az egyik barátnőm, hogy bunyó van menjünk nézni. A két srác bunyózott. Próbáltam közéjük állni, nem sikerült és az egyik véletlenül túl erősen ellökött, beleestem az árokba , rosszul érkeztem és eltört a kezem. Nem győzött bocsánatot kérni, de nem tudom megbocsájtsak-e neki. ő az a srác aki nekem is tetszik. segítsetek!


2010. aug. 31. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

milyen gólyatábor volt ez???

Maunika egyetem gólyatábora?


az én gólyatáboromba csak jókedv, móka, kacagás, ivászat, vetkőzés volt. semmi kakaskodás.

2010. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
baleset volt
2010. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "véletlenül túl erősen" olyan van hogy elborult az agya. Hát nekem egy ilyen srác nem kéne...válaszd inkább a másikat az talán vmivel jobb.
2010. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem feltétlenül, érted harcolt :D
2010. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Yehh...bocsanatot tkert tobbszor is,neked is tetszik,akkor meg mit hisztizel?

Belehaltal?

2010. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Véletlenül lökött el. Bocsánatot is kért. Tetszik is.

Miért ne bocsájtanál meg neki?

2010. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem szándékosan lökött akkorát!Nem hinném,h. a nagy indulatában pont az volt a legnagyobb gondja,h. téged milyen erővel lök meg!Egyáltalán nem is kellett volna közéjük állnod!Legalább most megtanultad,h. legközelebb kimaradsz az ilyenekből.Hagynod kellett volna,h. egymás közt rendezzék le, és ha annyira elfajultak volna a dolgok akkor szólnod kellett volna valakinek!
2010. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel te avatkoztál bele más dolgába, magadnak köszönheted hogy ez történt. Inkább neked kéne bocsánatot kérned, hogy ilyen helyzetbe hoztad.
2010. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért lökött el mert nem szerette volna hogy megsérülj..
2010. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az tuti hogy miattad verekedtek,de ő véletlen lökött el mert szerintem belemerült a harcba és nem figyelt oda
2010. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!