Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy férfi időt kér gondolkodni?

Figyelt kérdés
1 hetet kért tőlem a barátom, hogy had nyugodjon meg, mert hogy sokat veszekedtünk, és most meg akar nyugodni.Eleinte azt is mondta hogy nem tudja mi legyen velünk, mert hiányzom ha nem találkozunk,de lehet nem megy már nekünk a sok veszekedés miatt. ha kérdezem van e valakije, azt mondja nincs, és nyugodjak meg, és csak 1 hét. Nem tudom mit csinálhat, mert igaz hív telefonon beszélünk,de nem olyan mint volt. A veszekedés miatt? De a kapcsolatot sem akarja abba hagyni velem, tehát nem értem. Mit jelenthet ez? ha kérdezem miért ideges azt mondja nem tudja, de most kell neki a nyugalom. Engem nem akarhat már? de akkor miért hív fel? Mondtam neki, ha be akarja fejezni nyugodtan mondja meg, és megbeszéljük szépen. Erre meg ő hogy nem, és szeretné ha úgy lenne mint régen, hogy boldogok lehessünk. nem értem, de így nekem rossz. :( Kiszeretett belőlem? Akkor hogyan tudom vissza szerezni az érdeklődését? Most ilyenkor mi van?
2010. aug. 31. 12:48
1 2
 11/13 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül szakít vagy nem szeret. Lehet, csak annyira felhúzta magát, hogy most csak veszekedne veled, azt meg nem akar. Lehiggad, átgondolja a dolgokat aztán majd eléd áll és elmondja mit akar.

Ami biztos, hogy mindkettőtöknek változtatnia kell ha együtt akartok maradni, ha szeretitek még egymást. Ha nem, csak megszokásból együtt maradni felesleges, csak egymás vérét és energiáját szívnátok. Meg kell hallgatni a másikat, el kell tudni fogadni ha neki van igaza, még akkor is ha az igazság fáj és kegyetlen, valamint kompromisszumra hajlani kell. Neked is és neki is egyaránt. Ha ez nincs meg, nem tud működni a kapcsolat.

2010. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyen a helyzet, és ezt érzem, hogy könnyen nem válik meg tőlem, de mégsem jó ahogy van. Ő is mondta hogy sok dolgot meg kell változtatni a kapcsolatunkban.Mert azért találkozgatunk, össze futva, és nem ölelgetne, ha nem szeretne már. Meg valami ilyet is mond, hogy nagyon ideges, és le kar nyugodni.Türelmes legyek vele, és ne ijedjek meg nem akar szakítani,mert akkor már most megtenné. Az én hülyeségem ha ideges vagyok. lehet nagyon mérges rám, és ha nem találkozunk úrrá lesz rajta a hiányom érzete, és akkor fog elém állni. Vagy ha nem hiányzom majd, akkor jön rá, hogy nem akarja folytatni? lehet magát teszteli? Ebbe örülök bele, nem szeretem a semmilyen állapotot :(
2010. aug. 31. 14:12
 13/13 A kérdező kommentje:
1-2 órája felvetettem az 1 hétből hozzá teszem csak 1 nap telt el, ez lenne a 2., tehát feldobtam a labdát ,hogy össze ugrunk e egy szexre. Hát nem mondott nemet. Akkor? Most jön hozzám elvileg, az előbb hívott! Ilyenkor mire gondoljak??? CSak szexre kellek?
2010. aug. 31. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!