Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy férfi időt kér gondolkodni?

Figyelt kérdés
1 hetet kért tőlem a barátom, hogy had nyugodjon meg, mert hogy sokat veszekedtünk, és most meg akar nyugodni.Eleinte azt is mondta hogy nem tudja mi legyen velünk, mert hiányzom ha nem találkozunk,de lehet nem megy már nekünk a sok veszekedés miatt. ha kérdezem van e valakije, azt mondja nincs, és nyugodjak meg, és csak 1 hét. Nem tudom mit csinálhat, mert igaz hív telefonon beszélünk,de nem olyan mint volt. A veszekedés miatt? De a kapcsolatot sem akarja abba hagyni velem, tehát nem értem. Mit jelenthet ez? ha kérdezem miért ideges azt mondja nem tudja, de most kell neki a nyugalom. Engem nem akarhat már? de akkor miért hív fel? Mondtam neki, ha be akarja fejezni nyugodtan mondja meg, és megbeszéljük szépen. Erre meg ő hogy nem, és szeretné ha úgy lenne mint régen, hogy boldogok lehessünk. nem értem, de így nekem rossz. :( Kiszeretett belőlem? Akkor hogyan tudom vissza szerezni az érdeklődését? Most ilyenkor mi van?
2010. aug. 31. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erőt gyűjt, majd szakít^^
2010. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
81%

Mit jelent?

Semmi jót...

17/L

2010. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez biztos? CSak mert azt mondogatja hogy nem akar, és mikor mondta hogy befejezzük egyszer, azt mondtam neki, hogy akkor milyen könyen megtetted volna,erre meg ő hogy -Te csak azt hiszed! Akkor minek húzza az agyam?
2010. aug. 31. 12:52
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Van nevem igen...

RESPECT MEGIN!!!

2010. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon vártam rá, és érzem hogy valahogy még kötödik hozzám, másképp nem foglalkozna vele, merre járok, mit csinálok, mert mind e melett ellenőrizget, és féltékenykedik is. Akkor mind ez miért? ja és azt is mondta hogy várjak az 1 hét alatt ne csaljam meg! nem értem, nem ennyire egyértelmü szerintem. Mit tegyek?
2010. aug. 31. 12:55
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsónak írtam privit!
2010. aug. 31. 13:01
 7/13 A kérdező kommentje:
és valahogy nem tudom vissza szerezni magamnak? talán valami csellel?
2010. aug. 31. 13:03
 8/13 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem valóban gondolkodik,hogy megéri e ezt a kapcsolatot folytatni vagy sem.

Ha szeret téged,akkor túl élitek" majd ezt a dolgot is,viszont a vita okát meg kell szüntetni ha továbbra is őt szeretnéd látni magad mellett látni!

Szerintem ezt jelentheti ebben az esetben,hogy időt kér...

Azért ne hanyagold el,amikor telefonon beszélgettek csak jó dolgot mondj neki,ne nyaggasd semmivel,főleg ne olyannal amin veszekedtek,ne sürgesd,várj türelmesen,ha szeret veled lesz,ha már nem,akkor azt úgyis megtudod.

Szomorú helyzet,sajnálom: (

23/L

2010. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Timi: ) ***** válasza:
jah és bocsi a hibáért szót ismételtem ...
2010. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen az, és rettenetes szarul vagyok, mert azt érzem, hogy könyen nem válik meg tőlem, de már nem is nagyon igyekszik hozzám. Nagyon sokat vesuekedtem vele, és lehet vélemények hatására állunk így.lehet mondták neki sokan, hogy hagyd, úgysem változik ez a kapcsolat már. De én azóta rendes vagyok vele, és ő is többet hív. Tudom, hogy én rontottam el,mert ő mondta, hogy ha nem lettem volna olyan most nem itt tartanánk. Tudom, hogy igaza van,de azt is hogy ennek így nem lehet vége,mert tudom, hogy valami össze köt minket, és nehéz elválni. de mikor mondtam ugyan ezt neki, hogy miért kér 1 hetet, hogy utána meg azt mondja hogy vége? Erre meg ő, hogy mit érne el 1 héttel.Akkor már most mondaná hogy vége. tehát én már kikérdeztem, és ezért nem értem
2010. aug. 31. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!