Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik a fiú-lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, de neki szinte csak lány barátai vannak.Mindig más lányokkal járkál, ráadásul a legjobb barátja egy olyan lány akibe 2 évig volt szerelmes.Ő azt mondja , hogy nincs közöttük semmi, de két évig tartó viszonzatlan szerelem nem tűnik el nyomtalanul.
2010. aug. 31. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kamuuu ***** válasza:
Tényleg van nekem is van lány barátom és szinte legjobb barát:D
2010. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Kizárt dolog.
2010. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egészen biztos vagyok benne.

Rengeteg olyan fiú van,akiket a barátaimnak tartok,és sosem akartunk egymástól semmit.

2010. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nekem is van több fiú barátom is.

az egyik pl. a legjobb barátom is egyben vele mindent meg tudok beszélni annyira megértő velem, és ő is elmondhat nekem bármit.

létezik.

2010. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen.

DE! Szerintem egy legjobb barátnőt nem tud helyettesíteni egy fiú!

Nekem is volt 5.-be egy olyan fiú (Tomi), akivel nagyon jó barátok voltunk. De én többet akartam tőle...Ennyit erről!

2010. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Általában a lányok akkor tudnak egy fiúval nagyon jó barátságot kialakítani, ha valahol többet is szeretnének tőle, vagy nem bánnák ha végül más is lenne belőle.

Meleg fiú+lány ilyen barátság létezik de nem tartósabb mint egy lány+lány barátság.

2010. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nagyon ritka ugyan, hogy egyik fél sem érez semmit a másik iránt, de előfordul. Három nagyon jó fiú barátom volt, ebből ugyan kettőről kiderült hogy többet szeretne, de a harmadiknál nem tudok róla hogy ez lenne az ábra. Az egyetlen nehézség ebben, hogy ha van párom ő nehezen tolerálja, mindig többet lát bele mint ami.
2010. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nincs! ez biztos! előbb-utóbb valaki többet fog érezni vagy már érez is csak nem meri bevallani (akár magának sem!)...
2010. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Van!Már 5 éve nagyon jó barátom az egyik osztálytársam.És nem hinném,hogy többet akarna mint én.
2010. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!