Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom törni- zúzni kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom törni- zúzni kezd veszekedèsnèl, azt jelenti igazam van?

Figyelt kérdés

Valahányszor valamivel megbánt engem és én sírok, vagy megpróbálom elmondani miért érzek úgy ahogy, nem èrti meg az álláspontom, szerinte csak az èn fejemben van az egèsz. Aztán elkezd csapkodni, és ami épp a kezében van a földhöz csapja. Tört el így már szèk, telefon, üveg...

Én sosem reagálok így még ha mérges sem vagyok, pláne nem amikor a párom kommunikálna.

Egyébként egy nyugodt ember, de ilyenkor nem tudom mi lesz vele. Ezek amúgy jogos dolgok rèszemről, érezheti hogy igazam van és így ellenkezik?


2021. szept. 11. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerinte értelmezhetetlen az h igazad legyen vagy nem, mert csak a fejedben létezik( tévedsz).


Nem jelenti. Miért jelentené? Mi az összefüggés?

2021. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!