Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik milyen gyakran gondoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik milyen gyakran gondolnak mas csajra ha van baratnojuk?

Figyelt kérdés
pl.hogy jaj de megdugnam vagy hasonlo..ha meglattok egy jo csajt mar akkor?/bocs angol billentyuzet/
2010. aug. 31. 09:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ha egész nap szexelünk, mint a nyulak, az nem kötődés?


Amúgy meg még fontos ez és jegyezd meg, hogy mivel az érzelmi kötődés viszont meg van, nem kell úgy kinéznie, mint egy szupermodellnek mégis úgy érezzük, mintha egy szupermodell lenne. Szóval külsőre is sokkal jobban odavagyunk érte, mint sokször ő maga is önmagáért.

2010. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

Ez szerintem a fiúknál/pasiknál természetes.

Hiába szeret téged, vagy imád mindennél jobban, akkor is megnézi legtöbb esetben a többi sajt is, ha jól néznek ki.

Ez belénk van írva :)

2010. aug. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nemi szempontból kötődés? Az micsoda? A nemi vonzódás nem korlátozódhat le egyetlen személyre, ez még a nőknél is így van. A kötődés a párkapcsolatban érzelmi alapú, nem a nemi vonzódáson alapul, habár utóbbinak is meg kell lennie.
2010. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

"de fiuk teljesen masok nekik a nemi dolgok fontosabbak.."


Ez így, ebben a formában marhaság. Neveltetésfüggő, hogy ki, mennyire szexorientált. A lányok többsége kb ugyanannyit gondol a szexre, ha sok jó pasit lát az utcán, mint a fiúk.


"Mi a bu.zis a 86%-ba?"


Az, hogy nem 85%, mint eddig. A továbbiakban is szívesen fogadom a piros kezeket. :D

2010. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
én eddig csak zöldet adtam..haragszol?XD
2010. aug. 31. 11:33
 16/27 anonim válasza:
a fiuk egészen más beállitotságuak,mint mi!egy romantukus össze bujást is képtelenek ugy végig csinálni,hogy ne nyuljon a mellhez pl.ők már csak ilyenek.
2010. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
én pasim össze se akar velem bújni..egyből a lényegre tér. :(
2010. szept. 17. 18:36
 18/27 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mennyire van az ember körülvéve más nőkkel, mennyire kedves neki a barátnője. Én amikor szerelmes voltam, más nőre se nagyon tudtam gondolni, vagy ha igen, gyorsan elzavartam ezeket gondolatokat. De a legtöbb férfi nem szerelmes a barátnőjébe, mint ahogy a barátnő sem a férfiba.


Az ilyen egyszerű érdekkapcsolatoknál, ahol a férfi csupán szexuális, a nő pedig érzelmi alapigényeit elégíti ki, nem várható el ilyesféle "gondolati hűség".


Üdv, LV (25/f)

2010. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ez már lerágott csont! Gondolom neked a jó fiú lenne a fontosabb aki mindig becsületes kedves és öszinte,aki számára te vagy az eggyetlen..Valóban vannak ilyen fiúk,de elöbb útobb az ember ráun a dologra,ugyanis szex terén meg nem nyújtanak elget,szóval ismét a rosszfiú kell majd..Ilyen fiú nem létezik akiröl te álmodol,és azt hiszed hogy létezik..A nőkben is sok ilyen van,aki visszábhúzodó,de aranyos megbizható és tényleg nem kell neki más pasi,ezt tapasztaltam,de egy idő után,ha nincs benned a jó és a rossz keveréke,nincs szikra ami újra és újra pattanjon..Én igy gondolom!
2010. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

86%, ment a piros pracli!

:)

2010. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!