Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb a helyzetem.

A barátommal egy jó ideje már együtt vagyunk, együtt is élünk.

Én eddig mindent megtettem ,hogy a párom jól érezze magát illetve boldog legyen. Mivel én végzem a kevésbé fárasztó fizikai munkát így átvállaltam magamra a házi munkát, és szinte majdnem mindennap át is masszírozom ,mert fáradt.

Ő nem szokott nekem ajándékot adni, se masszírozni se semmi ami eddig nem is zavart.

De. Mióta bejött a vírus és oltás ( nem vita indítónak írom!) egyszerűen borzalmas.

Ő maga oltott, én nem (amiből majdnem szakítás is lett) és folyamatosan azt mondogatja "dögöljenek is meg az oltatlanok " " Pusztuljon el az összes oltatlan"

"Jól szét kéne fertőzni az oltatlanokat, haljanak is meg"

Persze, szíven üt ,mert ezzel az én halálomat is kívánja, és szerintem tisztába van ezzel mennyire rosszul esik gondolom így "büntet " addig amíg be nem adatom én is.A barátai közül összesen 1 ember van oltva a többi nem, és képes velük ugyanúgy nevetgélni ,sörözni ,cigizni,programokra menni folyamatosan...

Mára ott tartok ,hogy undorodom a viselkedésétől,hiába szeretem azt az énjét ami normális nem tudok így vele lenni ,egyszerűen nem megy. Szóval úgy döntöttem elköltözöm tőle.

A barátnőmet kértem meg segítsen ebben, de azt mondta hogy ő ezért nem hagyná el a barátját, és ezen össze vesztünk mert szerintem helyesen cselekszem. Szerintetek is?



2021. szept. 9. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy mit nem kell senki engedélye a szakításhoz?
2021. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem is a téma tenne be.

Hanem aki igy beszél meg gondolkodik"dögöljenek meg", az alapbol egy paraszt es magát járatja le a szememben ez témátol teljesen fuggetlen.mondhatná az alkoholistakra is.


Őt minősíti az ilyen gondolkodas es szavak.

Es én ezert gondolkodnék el csak hogy ha vki paraszt az másban is az lesz es esetleg pont akkor amikor számitanom kell rá...


Ez nagyonsokminden egyebet is felvet. A parasztság. Ez a jellem szidja a főnököt meg azt aki esetleg fiz emelest kapott, meg másokat ezert azert, az ilyen egy sikertelen csődtömeg alapbol, nem sikerorientált, nem pozotiv opgimista hanem paraszt.


Intelligens ember csak annyit mondana remelei az oltottsagi arány már megállítja a virust, nincs joga egyik embernek a masikat a masik szabadjogu döntese miatt birálni. Intelligencia zero..


Ez komoly kapcsolatban ha vki taho sötét nem toszteli embertarsait, azzal bajok lesznek kapcsolatban is.



Habár vannak egyesek az ő szintjén. Na azok az ilyeneknek valo partner.

2021. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alap intrlligencia az hogy nem szidok vkit azert mert neki más a vélemènye. Joga van hozzá.


Akinek alap intelligenciaja nincs azoktol a kapcsolatban az élet nagyobb problémáiban vagy pl gyereknevelésnél sem lehet szinten felül várni..

2021. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a döntéseddel, én sem tudnék így élni. Mondjuk én oltott vagyok, de leülök bárkivel egy asztalhoz, meg sem kérdezem, hogy öltött-e, emberek vagyunk mind. Szerintem ez a viselkedés csak egyre rosszabb lenne idővel részéről.
2021. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"úgy döntöttem elköltözöm tőle"

Tedd meg.

2021. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igazat adok neked.


Nem kell a barátnőd segítsége, ha van hova költöznöd. Ne maradjatok együtt.

2021. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy legyen köztetek szünet.

Kb 3 hónap. Ez alatt se SMS, se telefon, se semmilyen kontakt ne legyen. De ezt csakis akkor, ha túl tudsz lépni a dolgokon.


Neked is lenne időd át gondolni, hogy szeretnéd e, és talán a párod is ráébred arra, hogy el is veszíthet.

2021. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!