Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy menjek oda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy menjek oda?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit mondjak neki, az én környékemen lakik, és nem merek odamenni hozzá... Van róla videó is a neten, mi a véleményetek róla, mint pasi? http://www.youtube.com/watch?v=um4qAwIbws0

17/L


2010. aug. 31. 01:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem a dolgokra, csak nem gondoltam át...
2010. aug. 31. 01:39
 12/17 anonim válasza:

Figyelj én fiú vagyok, és elmesélek neked valamit...

volt egy csaj aki nagyon tetszett nekem.

megkérdeztem a barátomtól, hogy mit csinálhatnék?

persze énis bejöttem a csajnak.

azt mondta a haverom, hogy, találkozzunk én ő meg a csaj.

találkoztunk.

és mi lett a vége? lecsapta a kezemről.

akkor aznap eltörtem érte a csuklóját xD

de megérdemelte.

na mind1.

szóval az a lényeg, azt akarom mondani, hogy haveroktól, soha ne kérj tanácsot.

egyébként, küldessz a srácnak egy sms-t vagy csak kedveen rámosolyogsz, és mindíg fog köszönni:P

hatásos nállam bejött..

2010. aug. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ez egy nagyon érdekes történet... de biztos, hogy megérte eltörni a csuklóját? :S
2010. aug. 31. 01:58
 14/17 gabriell88 ***** válasza:
Ha odaakarsz menni hozzá, hát menj, kérdezd meg nem inna e meg veled valamit, bár sztem máshogy kéne felhívni a figyelmét, gondolom vannak rajongói szal... :S Én a helyedben eleinte csak rámosolyognék, majd mikor már tudom h megismer, akkor közösségi oldalon bejelölni, ha közös a szinpátia ugyis lépni fog.. amúgy sztem jóképű:)
2010. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Véleményem róla:

Jól néz ki, ügyesen dobol.

Amúgy nekem is tetszik egy pasi, aki szintén dobol :D Róla is van fent videó (illetve ő zenekarban játszik, tehát az együttesről van) és ahányszor megnéztem a videójukat, mindig olvadozom tőle :DD


Hogy menj oda hozzá:hát ez nehéz dolog. Ebben sajnos nem tudok segíteni, mert én soha nem tudnám összeszedni a bátorságomat, hogy odamenjek egy pasihoz...Mosolyogj rá, hátha ő fog lépni. Más tippem nincs....

2010. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

csajok lehet próbálkozni, ha visszajelöl az már jó jel, mert senkinek se szokott visszajelölni, akit nem ismer :D

nekem sem jelölt vissza :D

facebook.com/donsugi

2010. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gabriell88 ***** válasza:

ezért irtam, h előbb szemezzen vele, aztán jöhet a bemutatkozás, pl odamész bemutatkozol mondod h sokat látod erre stb, jó megismerni a szomszédokat pl

aztán mikor már ismer jelölhetsz, nem csak így látatlanba:D

lol

2010. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!