Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet ilyen, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen, vagy csak saját magamat csapom be?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve voltunk együtt, de közös megállapodás szerint szakítottunk. Elsők voltunk egymásnak, ő mást is ki akar próbálni, és nem igen bírja a kötöttségeket, túlzottan korlátozta a párkapcsolat.

Nekem van egy fiú, akivel már akkor alakulgatott valami, amikor kapcsolatban voltam. Most, hogy nem vagyok, úgy érzem, hogy alakulni is fog valami, legalábbis azt mondta, hogy holnap komolyabban is beszélgetünk, és megbeszélünk pár dolgot.

Most úgy érzem könnyen túl teszem magam a 4 éves kapcsolaton. Bár az fontos számomra, hogy az exem a barátom maradjon, mert nagyon jó ember, csak mást várunk egy kapcsolattól. Ő is és én is barátként tekintünk egymásra.

Szóval lehetséges ilyesmi, hogy könnyen túlteszem magam egy hosszú kapcsolaton, és úgy érzem, hogy a másik srácot szeretem? Vagy ennek lehetnek később hátulütői?


2010. aug. 30. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy nem szeretted eléggé,és most szerelmes lettél abba a másik srácba.

Vagy nem szeretted eléggé,mert szerelmes voltál a másik srácba (és majdhogynem úgy érezted,nem is köt hozzá semmi ,csak a másik sráchoz)

De ezt te tudod,magadban keresd iylen helyzetbe a választ,te tudod mit éreztél,menniyre volt fontos.

2010. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, akkor így érzel. Nincs ezzel semmi gond. Jobb mintha félreléptél volna. Istenem mennyit tudnak kombinálni a nők!
2010. aug. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lehetséges igen, teljes mértékben.
2010. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!