Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hisztis? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hisztis? Vagy vele van a baj?

Figyelt kérdés

Hetek óta beteg vagyok, Ő ezt megérti nem enged segíteni a költözésénél, itthon pihenek, de így is nagyon rosszul vagyok.

Ő meg fáradt, mert egész nap egyedül pakolt.

Beszéltünk telefonon, és úgy rámförmedt és belém veszett, mintha ellenségek lennénk.

Megértem, hogy ki van bukva a fáradságtól, de én se üvöltözök vele, a rosszullétem miatt.

21/l-25/f


2010. aug. 30. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy hisztis vagy-e, de ha idejössz panaszkodni, ahelyett, hogy vele rendeznéd, az probléma..


Mi az, hogy "beléd veszett"? :)

2010. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos csak a faradtsag okozta az indulatat. Persze, neked van igazad; hisz ha beteg vagy akkor nincs hogy segitsel es nem is szabad megeroltetned magad. Beszelj vele errol, bar szerintem megbanta es legjobb esetben bocsanatot is fog kerni. Nyugi, biztos nem szandekosan bantott!
2010. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mondjuk úgy, hogy veszekedést kezdeményezett, de én nem akartam.

azért idejövök, mert kb 100 km-re van tőlem, és még mindig dolga van a költözés miatt


köszönöm a választ

2010. aug. 30. 20:01
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akarja, hogy segítsek, csak eszembe jutott valami, amivel meg tudtam volna könnyíteni a munkáját, de ez neki nem tetszett, és ekkor kezdődött az egész
2010. aug. 30. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!