Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináltátok fiúk?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy voltatok e már olyan helyzetben hogy tetszett egy lány és volt barátja és hogyan lehetne őket szétszakítani?? Ti csináltatok már ilyet??? És ha igen, hogyan??


Jó, tudom hogy szemét dolog de ha beleszeret az ember egy lányba akkor képes küzdeni érte sokáig!!!


2010. aug. 30. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

19:33-as szerintem ez azért nem így működik, hogy szétvereti magát a kérdező! :D

15/L

2010. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Adok egy merőben más álláspontot a "tömegével" szemben.


Kiindulóhelyzet: szerelmes vagy egy lányba, és a lány éppen mással jár. Elméletben körbejárom a dolgot.


Ha te egy "gyengébb"/"értéktelenebb" férfi lennél a csaj számára, akkor az lehet az a helyes amit többi válaszoló is mond.


Ha viszont te egy értékesebb ember vagy (jó kérdés ezt ki tudná megmondani...), aki jobban boldoggá tudja tenni, akkor igenis neked kell a csajjal lenned és nem a mostani párjának.


Gondoljatok csak bele: a párkapcsolat lényege, hogy együtt, minél tovább boldogok legyetek. Ha a kérdező jobban illik a csajhoz, mint az aktuális, akkor a ha lepattintja a srácot, a következő lesz: az aktuális (újdonsült ex) pórul jár. A kérdező jól jár. Eddig ekvivalens helyzet. A csaj viszont a kérdezővel lesz, akiről feltételeztük hogy jobban boldoggá teszi a csajt. Vagyis a csajnak jobb lesz. Összegzés: a csaj lecserélte a párját egy "jobbra", azaz egy rosszabb helyett egy jobb párkapcsolat jött létre. Így is egy fiú szomorú marad, de egy boldogabb pár lesz a mérleg másik oldalán.


Amit én javaslok: valahogy eszközöld ki hogy totál megismerd a leányzót. De tényleg utolsó legmélyebb gondolatáig. Győződj meg róla, hogy tényleg ő kell neked (OK, értem hogy már most is érzed hogy csak ő kell, de "papíron" is győződj meg róla). És ezen megismerés közben a csaj is ismerjen meg téged. Teljesen amennyire lehet. Ha a csaj egy idő után azt mondja nem kér belőled, és erre más indokot ad, minthogy "bocs de van pasim", akkor fogadd el. Lényeg hogy egyeztessétek tényleg összeilletek ésszerűségi alapon is. Ha a csaj megkedvel közben téged, mert meg tudod mutatni neki az értékeid, akkor a jól jártál. Ha pedig kitárod neki lényed és azt mondja rád, hogy ez+az nem tetszik benned, nem tudnék veled lenni, akkor kudarc van... Kb így tudom elképzelni.


Kíváncsi vagyok a reakcióitokra. Mint látjátok az ötletem azon alapszik, hogy ha a kérdezővel alaposan összeismerkedik a lány, akkor kialakulhat köztük olyan összhang, hogy a lány rájön hogy tényleg a kérdező ideálisabb pár a számára. Ha pedig egyszerűen nem harmonizálnak, akkor marad minden helyben. Ez a módszer akkor használhatatlan, ha a lány friss szerelmes az aktuálisába. Ekkor ugyanis vakon is az aktuálist választja, még ha utólag rá is jön, mikor már késő, hogy a kérdező jobb pár lett volna... (mikor a szerelem rózsaszín felhője szétfoszlik úgy 18 hónappal a kialakulása után és tudja értékelni a kérdezőt is, mint férfit...)

2010. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

19:46:


Egyszer megteszi, aztán lehet egy többéves kapcsolata. Számomra megéri.

2010. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!