Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináltátok fiúk?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy voltatok e már olyan helyzetben hogy tetszett egy lány és volt barátja és hogyan lehetne őket szétszakítani?? Ti csináltatok már ilyet??? És ha igen, hogyan??


Jó, tudom hogy szemét dolog de ha beleszeret az ember egy lányba akkor képes küzdeni érte sokáig!!!


2010. aug. 30. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnéd nemakarnád szétszedni a meglévő kapcsolatát..
2010. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ásd el magad.
2010. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
most ilyen helyzetben vagyok de nem akarok erőszakkal semmit,ha a lány nem hagyja el valami miatt a fiúját én nem leszek tapintatlan és továbbállok,ennyi.
2010. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy irdatlan bunkóság az, amit csinálni akarsz, kedves kérdező, még célszerűtlen is, mert ha egy lányt el lehet szedni a párjától, akkor tőled is el fogják szedni később. Kell az neked? Te mit szólnál hozzá, ha nektek kavarna be valaki? Na ugye. Amit magadnak nem kívánsz, azt mással se tedd.
2010. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha annyira szereted azt a lányt, akkor tudsz rá várni. nagy bunkóság lenne szétszakítani őket, és szerintem akkor sikered se lenne a lánynál, mert tönkre tetted a kapcsolatát.

15/L

2010. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kamuuu ***** válasza:
Szakitsd szét és akkor téged se fog szeretni gratulálok szép gondolkodás!(Y)
2010. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Micsoda egy aljas szemét vagy te, kérdező!!! Hát milyen a te szereteted? Csak magadat szereted!
2010. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Használj fekete mágiát...Ja, bocs, már megszoktam, az ezotéria részben vannak ekkora hülyék általában ;)
2010. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

válaszadás helyett indoklom, miért ne tedd:

1. ah elszakítod tőle, féltékenységben telik majd az életed, mert félsz, hogy tőled is elveszik

2. nem fog tudni téged annyira szeretni, mert gyorsan vált, és tudja majd hogy erre játszottál

3. a régi párját fogja benned keresni, ami neked nyilvánvalóan sz*r lesz.

4. ne legyél b*unkó, épp elég van már belőlük.

2010. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Veresd meg magad a barátjával.


Egy haverom ismerkedési módja:

Megtetszett neki egy jó csaj, és akkor állandóan jeleket küldött neki lehetőleg a barátja jelenlétében. A srác tipikus kigyúrt bunkó volt, és egyértelmű volt hogy ez nem fog tetszeni neki. Tényleg nem tetszett és egyszer megverte a haveromat az utcán a barátnője jelenlétében. Erre a csaj kezdett kiabálni vele, hogy milyen agresszív állat és segített a haveromnak, meg minden. Szakított a barátjával, aztán kb. 1 hónap múlva összejött az én haverommal. Ez 1 éve volt nyáron és még most is együtt vannak. Szóval sok lány szereti a fiúkat, akiken lehet segíteni. Ja igen, ha megver akkor fontos, hogy ne védekezz és ne üss vissza.

2010. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!