Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, a két nő típusból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a két nő típusból melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akivel kommunikáció szinten nagyon jól elvagytok, megértitek egymást. Ès adott egy másik, akivel a szex borzalmasan jó, a valaha volt legjobb, teljes összhanggal, de valami mégis hiányzik ebből a lányból.

Hosszú távon melyiket választanátok?



2021. szept. 2. 11:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
*bocs az offért csak megleptekna valaszok. Utso voltam
2021. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
#10 vannak olyanok akiknek elég a nagyonjó szex igen. De nem minden férfinek
2021. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Jó lenne tudni, mi hiányzik a második esetben, de inkább a másodikat választanám. A szex fontos pillér egy kapcsolatban, nagyban erősíti a vonzalmat, intimitást, kapcsolati motivációt. És csak bizonyos keretek közt javítható (ha nincs meg a kémia, megette a fene), és nagyon nem szerencsés máshonnan pótolni.

De amúgy egyik sem hangzik túl jól - az első barátnak ideális, a második szeretőnek.

2021. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
#10 mit vársz, ez a gyakorikérdések, az itteni angyali lényeknek teljesen mellékesek a szexuális vágyak és egyéb alantas állati késztetések (csak jönne már össze végre egy akármilyen párkapcsolat...)
2021. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, a 10-es, meg a 14-es hogy van vele, de én speciel nem tudnék olyan partnerrel kielégítő szexuális kapcsolatot létesíteni, akivel egy mondatot nem tudok erőlködés nélkül váltani. Akkor inkább legyen kevesebb szex egy lelki társsal. De optimális esetben vele úgyis egymásra hangolódunk ebben.
2021. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az elsőt. Beszélgetni minden órában szívesen beszélgetek, szexelni hetente, ha van igényem. Az meg mindenhogy jó általában
2021. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"de én speciel nem tudnék olyan partnerrel kielégítő szexuális kapcsolatot létesíteni, akivel egy mondatot nem tudok erőlködés nélkül váltani."

nekem is fontos az érzelmi oldal, de erre írtam, hogy tudnunk kéne, tulajdonképpen mi hiányzik a második lányból.

"Akkor inkább legyen kevesebb szex egy lelki társsal. De optimális esetben vele úgyis egymásra hangolódunk ebben."

csak az a baj, hogy sokszor sajnos csak a mesében van ez az optimális eset, legtöbbünknek a lélek nem elég a szexuális vonzalomhoz.

2021. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Hat hazasidni egyiket sem, de dugni par evig mindkettot egyszerre
2021. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%

Végülis senki sem mondta, hogy ha az egyik jó, a másik feltétlenül rossz. Lehet, hogy csak nem kiemelkedő.


A jó beszélgetés bonyolultabb, mint a jó szex, mert beszélgetni önmagában nem élvezet valakivel, főleg ha ostoba, viszont szexelni önmagában is jó.


Gondolom ebből már egyértelmű

2021. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18%
Az elsőt választanám és a másodikkal csalnam. :D
2021. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!