Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nem bízik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nem bízik meg bennetek, alaptalanul, meddig küzdenétek érte?

Figyelt kérdés

mert én lassan idegösszeomlok, hiába bizonygatom az ártatlanságom.

már majdnem feladtam, hogy nem bírok ezen változtatni,és kész.

már rimánkodtam, könyörögtem, meg vagyok hurcolva és alázva, szétbőgtem magam, stb és nem hisz.

furdal a lelkiismeret feladni.

meddig kell egy ártatlannak vezekelni? mikor legyen elég?

ő azon van, hogy kint dolgozik értünk én meg csalom itthon. nah. ezt hogy bizonyítsam be, hogy nem?

vagy meddig legyek még kiborulva? ha hazajön is csak veszekedni tud. ahhoz nem lenne erőm tuti. azt nem vállalom be.

szerintetek?


2010. aug. 30. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Minek küzdenék?

Mi vagyok én, Don Quijote?


na jó, azért egy szélmalmot még bevállalnék, de többet nem

2010. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

már ott tartok, hogy az sms-eit alig merem kinyitni, mert mindig szitkozódik, hogy velem hogy megszívta, meg ilyenek

most is írt. nem nézem meg, nem nézem meg, nem nézem meg....

ti MIT tennétek?????

2010. aug. 30. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy legközelebb gondoskodni fogsz róla, hogy amivel megvádol, az igaz legyen.

Aztán tartsd is be.


nem érdemes harcolni, úgysem lesz változás

2010. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

erre csak azt felelné, hogy már rég igaza van, nem csak igaza lesz a vádjainak

én viszont kezdek arra rájönni, aki szeret, az nem ilyen

és ezért kezdem feladni, hogy bizonygassak.

szerintetek is így van?

2010. aug. 30. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
ő csal meg, azért ennyire paranoiás... miért vagy még vele?
2010. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azért de én az ilyen alakot hagynám a fenébe,ha szeretne nem írna neked ilyeneket.Ráadásúl már attól is félsz hogy kinyisd a levelét vagyis teljesen el vagy nyomva
2010. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb egy hétig. Ha a pletykáknak vagy a fantáziájának jobban hisz, mint nekem, hadd menjen.
2010. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben küldenék egy szakítóüzenetet, aztán nevetnék az sms-en.
2010. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, én tapasztalatból azt tudom mondani, hogy nem fog változni semmi magától. Én is ilyen voltam mint ő csak én nem veszekedtem, de állandóan féltékeny voltam a barátjaira stb. Én is csak utólag jöttem rá mekkora önző barom voltam. Meg kell neki mondani, hogy kap egy hónapot (nem tudom milyen gyakran jár haza) addig nem beszéltek egymással meg nem küldtök smst, semmi ilyesmi. ÉS ha utána is féltékenykedik akkor vége a kapcsolatnak. Ha látsz rá reális esélyt, hogy ez beválhat akkor tedd ezt, ha nem akkor hagyd ott most.
2010. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

küldtem szakító üzenetet.

erre befejezte a szitkozódást, szépeket írt, kibékültünk.

2010. szept. 2. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!