Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elgondolkodtató kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtató kérdések pasiknak?

Figyelt kérdés

Elhivtok csak baratként kettesben szorakozni egy csinos nöt minden hetvegen?

Hogyan viselkedtek a női barátaitokkal akkor ha nincsen baratnőtök társaságban ill. kettesben?

Mennyire bámuljátok őt/őket beszelgetés vagy egyéb tevékenység közben?

Harcolnátok olyan nőért akinek pasija van? Ebben az esetben mi lenne a taktika? Minel többszöri tali, hoy magatokba bolondítsatok vagy egyéb?


2010. aug. 30. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nekem van lány barátom és igen elhivom sokszor nem minden hétvégén csak amikor ő ráér vagy akar.Női baráttal sokkal másabbul viselkedek mint 1 fiúval természetesen mert bókolok neki kedvesebb vagyok vele.Ha szép az illető az esetemben igen szép akkor igen szoktam nézni legalábbis bevallom tetszik is nekem de nem akarok többet.Nem harcolnék olyan nőért mivel ha ő boldog akkor én is az vagyok.Ha viszont harcolnék akkor próbálnék egyre több időt tölteni vele kettesben elhívni valahova vagy hasonló dolgok.
2010. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1.-nek De olyankor kizarolag kettesben hivod el? Es ha ugy lettel volna a csajjal, h regebben mar hivtad randira (feltetelezem mert szerettel volna többet is), akkor sem küzdenel erte?

2.-nak A porsche csak a "könnyű nőcskéknél" jön be!

2010. aug. 30. 14:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok és nem akkor se küzdenék próbálnám elfelejteni tovább lépnék és keresnék 1 másik lányt ő meg továbbra is maradhatna barát mivel nem vagyok annyira küzdő típus de azért érted ha barátnőm lenne akkor viszont küzdenék hogy velem maradjon:D
2010. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja bocs lemaradt hogy igen kettesben hívnám el.
2010. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez erdekes, mert pl. csajkent ha nekem kellene "az a pasi" akkor en tuti elszednem a baratnöjetöl, föleg ha megvan a kölcsönös vonzalom... hisz sose tudhatod h kit mulasztanal el... lehet eppen a nagy Ő-t.
2010. aug. 30. 14:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát értem lehet hogy 1-2 esetben elő fordulna de ha ő a legjobb lány barátnőm és látom hogy boldog akkor azért azon is elgondolkozok hogy lehet hogy velem nem lenne ennyire boldog de viszont ha látom hogy a srác nem bánik vele jól akkor persze beleavatkoznék szóval ez attól függ hogy mik az a körülmények.
2010. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én többször is küzdöttem olyan lányokért akiknek volt barátjuk. Ez nagyképű kijelentés, de mindig úgy éreztem, hogy nálam jobb úgyse lehet akivel van :P
2010. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsonak! Es a küzdest miként tetted? :)
2010. aug. 30. 16:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Épp egy ilyen szituban vagyok! Barát akivel sokat járunk el kettesben bulizni, találkozgatunk. Van barátja aki nem érdemli meg, mert egy P*cs. 25F
2010. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsonak... magyarul akkor neked a csaj bejön ha elhivogatod kettesben bulizni nem? Mert gondolom egyebkent nem tenned nem?
2010. aug. 30. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!