Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem azt akarom tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem azt akarom tudni, hogy van-e még esélyem, a negatív vélemények sem érdekelnek, csak az, hogy hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
A barátom egy hete szakított velem, és igen, vissza akarom szerezni, mert érzem, tudom, hogy itt még nem zárhatjuk mi le, ebben a kapcsolatban van még valami. Azóta csak egyszer beszéltünk, általános témákról, kettőnk kapcsolatát nem érintettem, hagytam neki időt. Az lenne a kérdésem, hogy legyek-e "csak jófej" vele, vagy azért éreztessem vele, hogy kell még nekem, pl. mondjam-e, hogy hiányzik? Vélemények és tapasztalatok is érdekelnek. Köszi előre is.
2010. aug. 30. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lett vége?
2010. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen mondd neki, hogy hiányzik és szeretnél találkozni vele, vagy menjetek el egyet sétálni. Mond el neki, hogy miben hibáztál és, hogy nagyon szeretnéd, ha újra működnének kettőtök között a dolgok, mert az életed sivár és boldogtalan nélküle. Persze, ha ezt a mondatot megalázónak éreznéd neki elmondani, akkor ne mond.
2010. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hullámvölgy, nem érzi ugyanazt, mint az elején. Meg nyáron elengedtem barátaival "kanpartyra", nem történt ott semmi, csak jól érezte magát egyedül.

Ő 17/F, én 17/L

2010. aug. 30. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
én is ezzel értek egyet csak kiváncsi voltam mért lett vége.
2010. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem érzi ugyanazt mint az elején... Ha nem egy másik lány miatt lett vége sima az ügy:)
2010. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!:)
2010. aug. 30. 13:13
 7/10 A kérdező kommentje:

13:13

Nincs másik, kifejtenéd bővebben?:)

2010. aug. 30. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát megbeszéltek egy találkozót legyen valami séta ha lehet ahol van alkalmatok beszélgetni. Leültök és elmondod neki hogy Nagyon hiányzol szeretném ha folytatódna a kapcsolatunk. Aztán pedig lesmárolod hogy érezze mit hagyott ki :D Hajrá szerintem menni fog ez.
2010. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah és 13:13 voltam:D meg az első is az enyém :D
2010. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

amikor mi szakitotunk, 1 nap mulva visza jöt magátol

aztán májusba szakitotunk, azota probálkozok de reménytelen, én aztmondom, másodjára már nem ugyan az mint elöször =|

2010. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!