Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem vagy csak barátnak akar?

Figyelt kérdés
4-5 alkalommal beszéltünk még csak msn-en a sráccal,én vettem fel,mer nagyon szimpatikus.nem pesten lakik,de kolis.mondta hogy még sosem vizipipázott,én meg mondtam h szívesen elviszem egyszer. ő meg mondta jó oké,de télleg,rendbenvan.mondtam neki hogy szóljon ha pesten van,és megbeszéljük, erre hogy jó persze majd ahogy az idő engedi..olyan aranyosan kérdezget néha kezdem azt hinni télleg lehet belőle valami,de aztán meg ír olyat h azthiszem mégse.állítólag szép lány vagyok,vékony,okos..szerintetek lehet belőle valami?
2010. aug. 30. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Akarni kell.
2010. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet

majd ha taliztok, talán kiderül

de minél előbb

nehogy nagyon megkedveld, aztán fájjon, ha mondjuk a barátságból se lesz semmi

bár ha éretten tudtok hozzáállni, és nem jöttök össze..attól még barátkozhattok..aztán ki tudja, mi lesz később :)

2010. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!