Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem bízik bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem bízik bennem, mert őszinte voltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

kint dolgozik és olyanokat képzeleg, hogy megcsalom.mert elmondtam neki, hogy társkerin egy bnőm nevében! írtam egy srácnak, meg beszéltünk telon. én a hülye őszinte. most erre hivatkozva azt hiszi rólam, hogy pasizok, csalom, stb.

4 napja bőgök, kiidegel, bármit írok nem hisz nekem. kezdem azt hinni mindig erre várt, hogy szakíthasson, mert lassan úgy érzem ő nem szeret, csak birtokolni akar és itt írták, hogy ezt sokan összekeverik.

én tuti megbocsájtanék, ha őszintén ilyennel állt volna ő elém. mert szeretem.

jelenleg feladtam, kimegyek én is külföldre, eldobom az eddigi életem és új lappal indítok. ez a terv.

vagy szerintetek, megvárjam, míg hazajön leüvölteni a fejem mielőtt kidob?


2010. aug. 30. 11:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
hozzá teszem amúgy is féltékeny típus!
2010. aug. 30. 11:07
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
ezért nem hiszem hogy kidob! :) nyugodj meg, és szép nyugodtan mond el neki, hogy soha nem csalnád meg mert szereted..
2010. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

o már annyi ilyet írtam neki, de hajthatatlan

és ha nem is szakítana velem, úgy sem bízna bennem

eddig sem volt szabad még pasikkal sem beszélnem, milyen terror várható ezek után?

kiidegel!!!!!akkor is kifog, ha velem marad

ezt bárki felvállalná?

én már nem tudom mit tegyek

külföldre már holnap mehetnék....várnak

2010. aug. 30. 11:23
 4/19 gabriell88 ***** válasza:

Teljesen jogos a srác felháborodása, ha ő a barátod, miért társkeresőzül,ráadásul nem is a saját nevedben????kézeld már magad a helyébe!Te mit szólnál, ha ő ezt csinálná?mit gondolnál?Meg sem kellett volna tenned!az egy dolog h elmondtad, de ő jogosan bizalmatlan veled..Anyám bocsi nem bántani akarlak, de idejösz sirni, ahelyett, hogy gondolkodnál!

Kérj tőle bocsánatot és mond meg h soha nem csinálsz ilyet, nem társkeresőzöl stb...talán megbocsájt, de tény h nagyon kellesz igyekezned, a bizalmat egyszer lehet eljátszai, és nagyon nehéz újra visszaszerezni

2010. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

csak én már 4 napja könyörgök, meg alázkodom neki!!!

állandóan bőgök éjjel-nappal!!!!

úgy érzem, mintha meg lennék hurcolva!!!! ráadásul nem is pasiztam.ártatlanul!!!!!

és minden mondtam már neki, semmit nem hisz!!!!!

itthon akarja megbeszélni

én meg félek az üvöltésétől, meg a szakítástól

semmi szeretet nincs benne, vagy nem is

semmi EMBERSÉG nincs benne, hogy tönkretesz.

már nem bírom.

milyen kapcs lenne ez így

2010. aug. 30. 11:50
 6/19 A kérdező kommentje:
azért ő is követett el hibákat, voltam a helyébenmég rosszabb is volt....és én megbocsátottam, azóta is nyelek bármikor bármit megenged magának egy szavam sem lehet ebben a kapcs-ban
2010. aug. 30. 11:52
 7/19 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Egy kapcsolat akkor az igazi ha mindkét fél tiszteli egymást és a te párod féltékenységi rohama hogy nem beszélhetsz pasival, meg hogy mindent megengedhet magának nem normális.Ez a kapcsolat sose lesz jobb higgy nekem.Nem kéne bőgnöd utána mert így te vagy megalázva hanem dobd őt és keress olyan férfit aki tisztel és a tenyerén hordoz
2010. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

intézem külföldöt

a párom is csak annyit írt, hogy itthon kellene megállnom a helyem.

ennyit és nem többet.

aki szeret, az nem ilyen.

mégegyszer köszönet

2010. aug. 30. 12:36
 9/19 anonim ***** válasza:
Esetleg hagyj neki egy üzenetet, hogy rendben, nem vagyunk egy pár, a dühöngésedet nem fogom hallgatni.
2010. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 gabriell88 ***** válasza:

askim?XD seviyorum:)


Mellesleg ha ennyire rossz,akkor tényleg nincs értelme ennek a kapcsolatnak... lehet sőt biztos, hogy mással boldog lehetnél, ne könyörögj akkor neki.. hagyd!

Amúgy ha valaki menni akar azt úgysem tudod megállítani


Tudom most rossz, de hidd el találsz ezerszer jobbat!

2010. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!