Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodom ezek ellenér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom ezek ellenére is a páromhoz? Bővebben.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyen kérdéseket nem itt kell feltenni ls, hogy sok embernek furcsa lesz majd, hogy én mégis megteszem, de végső elkeseredésemben már nem találtam más lehetőséget. 4 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon szenvedélyes kapcsolatban, nagyon szeretjük (szerettük?) egymást. Nem mondanám, hogy kiegyensúlyozott a kapcsolat, mert mindkettőnknek elég erős jelleme van, de hogy mindig ragaszkodtunk egymáshoz az eddig biztos volt. Tudom, miután elolvassátok felmerül majd a kérdés, hogy ezekután miért vagyok vele, de nem egyszer volt olyan, hogy megütött, bántalmazott, én mégis megbocsátottam neki. Ezt nem birom elfelejteni és az összezörrenések alkalmával mindig felhozom neki, amire annyi a válasz, hogy "nem kötelező nekünk együtt lenni". Úgy érzem én sokkal többet várok ettől a kapcsolattól, mint ő. Mikor felhozom, hogy beszéljük meg a problémákat, csak annyit mond, hogy ő szeret, nem akarja, hogy vége legyen,de a szavak ellenére én ezt mégsem érzem így. Annyi igéretet, esküdözést kaptam már az évek során, hogy meg sem bírom számolni. Úgy érzem, teljesen közömbös lett felém, csak egy biztos pont vagyok az életében, de mikor felhozom ezt a témát, ő annyit mond, hogy nem látom jól és tagadja mindezt. Mit kéne tennem? Menthető még valahogy ez a kapcsolat?
2010. aug. 30. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:

hagyd el és ha igazán szeret (amit az elmondottak után kétlek) akkor rájön h mit tett és ha rájön h ez mit jelent neked és neki segítsd őt át azon h meg tudjon változni

de semmiképpen ne maradj vele!!!!!

egyre jobban elfog durvulni a helyzet

ha fáj is ezt kell tenned!!!

legalábbis ezt tenné 1 normális ember

sry mindenért de ez az igazság

2010. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kiadványok közt olvasgass, főleg a "miért marad?" címűt.

[link]

2010. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magamnak sem akarom elhinni és felfogni, hogy ezeket megtette velem...És sajnos mindig bízom a változásban...De soha nem történik semmi, maximum ideig-óráig.Köszönöm a linket.
2010. aug. 30. 00:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod te nagyon jól a választ, csak nehéz kimondani. Ott kell hagyni, fel kell lélegezni. Csúnyán mondva, le kell sz@rni. Tipikus se veled, se nélküled kapcsolat. Ha ezt a lépést képes vagy megtenni, akkor sokkal boldogabb lehetsz utána egy odaadóbb emberrel, akitől megkaphatod egy nőnek kijáró törődést. Boldogságra törekedj. Ne próbáld életben tartani ezt a döglött kapcsolatot, mert tönkremész belé. 22/f
2010. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hagyd ott.

a helyzet magáért beszél:S

2010. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

megszokás... nagy úr:S

én 2 évig halogattam, míg szakítottunk, mondjuk engem meg nem üthetett volna.

2010. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De mi lesz ha megbánom? Ha nem találok többet senkit, akit így szeretnék? Tudom, nektek furcsa, h ezekután hogy lehet szeretni valakit, de aki volt már hasonló helyzetben, az talán megérti. Ha arra gondolok, hogy egyszer másé "lesz", akkor egyenesen fáj..
2010. aug. 30. 11:28
 8/10 anonim válasza:

Van sokmillió másik pasi.

Ennyi.

2010. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj, lesz meg pasi, akit nem, hogy ennyire, de JOBBAN fogsz szeretni! Teljesen biztos vagyok ebben, csak te ezt most meg nem tudod elkepzelni ...


Annak, hogy "mase lesz" orulj, masnak fogja tonkretenni az eletet (ami sajnalatos), viszont Te megszabadulsz!


Sok sikert!

2010. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Figyelj, ez "önigazolás" a pszichológiában így hívják.... Sok energiát fektettél bele 4 év alatt, és az ember vonakodik elismerni (még önmaga előtt is), hogy tévedett, és megszívta. Ezért inkább ragaszkodik a szarhoz is - amíg nem tudatosítja, és józan ésszel át nem gondolja! Inkább ismerd el, hogy tévedtél, szerencsétlenül jártál, és LÉPJ, mielőtt még jobban megsérülsz :(


Ha látnád mással - az nem féltékenység lenne, hanem az, hogy Te ennyi munkát hiába belefektettél. Nagyobb baj ne érjen, mint hogy mással kell látnod ezt az alakot (de inkább kímélje meg a sors tőle a többi nőt is)


Ha a baráti társaságotok is egy - félsz, hogy egyedül maradsz, ez is benne van a pakliban.


Ez a kapcsolat leépítette, padlóra küldte az önbizalmad _ ezért HISZED azt, hogy nem találnál mást, nem kellenél másnak, aki jobban megbecsülne (pedig dehogynem)


Nem az az érdekes, hogy a pasi mit mond, hanem hogy hogy viselkedik. Te is érzed, hogy nem kölcsönös a dolog, és ebből már úgysem lesz semmi jó.

29/N

2010. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!