Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenek a 15 évesek?

Figyelt kérdés

Na van egy tök jó fej srác cammoztunk meg minden és ma beszéltünk délelőtt

és feljött hogy el mek hozzá vasalni persze csak vicceltünk és mondja bikinibe meg hogy előtte vegyem át szerintetek csak arra kellek vagy csak ilyenek a fiú tinik??

és igaz hogy mindig a szexröl tudnak beszélni?

14/L


2010. aug. 29. 23:34
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim válasza:
Hát szerintem még a srác értelmesebb mint a csaj, de vannak feszengős pillanatai az 100 :D:D
2010. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
sztem egyiköjük sem értelmes, akkor meg nem kell arrol beszélni, meikük okosabb:)
2010. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Ne vedd fel léccy de ugy is felveszed szal tök mindegy én kérdeztem na mindegy azokat csak mindtuk a bikiniset meg ezeekt nem komolyan...de nehéz felfogni ja és kössz hogy csak 3 vetettek fel-.-
2010. aug. 30. 00:45
 44/58 anonim ***** válasza:
minny felveszlek titeket én is és akk 4-en leszünk:D
2010. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
az a véleményem ba*d+ hogy tanuljál meg irni,és k*rva gyorsan huzzál aludni te kis sz@ros pi*csa. 14 éves vagy aztán már faszt akarsz mi? meg webcam szexet , na gyorsan ásd el magad
2010. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Figyelj te húztad az agyát, hogy "ha akarod veszek fel tangát" stb stb. Akkor meg mért csodálkozol rajta, hogy ilyeneket ír? Ha szimplán barátilag beszélnél vele, nem ilyen témákról, akkor az ő esze se járna a szexen. Ennyi.
2010. aug. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Mindent. :DDDDDDDDD

El sem hiszem, hogy én is voltam ilyen kis naiv idióta kislány, mint te, pedig voltam. :D

Először is, nagyon gyerek vagy te még ehhez, ne akarj pasizni. Csak beszélgessetek normális dolgokról (ne a szexről) és majd kialakul valami. Ne ajánld fel magad, úristen miaz, hogy majd a kedvéért veszel fel tangát?:D

A másik meg, a fiú sem tűnik valami hű de okosnak, úgyhogy azért vigyázz vele :)

És tanulj meg írni! De komolyan, ez már szánalmas.

A kérdésre pedig a válasz: IGEN, a legtöbb 15 éves fiú szexelni akar, de ha lenne egy kis tartásod, akkor tudná hogy viselkedjen veled :)

2010. aug. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, nem jár jobban az agya a szexen, mint a tiéd.
2010. aug. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:

De nem a szexröl beszéltünk ez csak ugy

szimplán de a tangás meg csak poénxD

2010. aug. 30. 09:36
 50/58 anonim ***** válasza:

Nézd, elhiszem, hogy csak viccelődtetek (vagy megpróbálom) de ha te komolyan veszed akkor ez valójában nem is vicc. És a többieknek igaza van azzal kapcsolatban ha ilyeneket mondasz neki persze, hogy a szexre gondol.

Ki ne gondolna.

És szerintem is csak a szája nagy bár ha élőben is ilyen

akkor valószínűleg gerincre vágna. El kéne döntened, hogy most barátkozni akarsz vele vagy nem. Mert te azt kérdezted "csak arra kellek vagy

csak ilyenek a fiú tinik?? " vagyis akkor most tetszik neked?

Elég nehéz kibogozni de ezt a témát szerintem zárd le és

ne beszélgess vele a szexről. Ennyi. Nem kell ezt túlreagálni.

Ja, és tényleg hagyd abba az ilyen XD-s szarságokat és tanulj meg írni.

2010. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!