Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Úgy érzem ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem ő az igazi. (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akit nagyon szeretek. Az egész másfél éve kezdődött. Barátnőim mutatták meg Őt és egyből megtetszett, aztán ahogy egyre többet figyeltem és egyre többet hallottam róla teljesen belészerettem. Ismerni nem ismerem de sokmindent tudok róla. Egyszer beszéltünk is... odamentem hozzá a buszon, aranyos volt bár egy icsit meglepődött.Nem is sokáig tartott a dumálás mert megérkeztünk... én megijedtem motyogtam egy helót és leszálltam a buszról. Barátnőm úgy látta mosolygott amikor leszállt. Azóta még pár szavakat beszéltünk, amikor előre enged az ajtóban vagy odaadja a labdámat de ennyi. Bár nem beszélünk, de nagyon sokat szemezünk, mindíg látom h rám néz odanézek és csak elmerülünk egymás szemében. Nekem egyszerűen tökéletes, én tudom a hibáit ... de valah nekem így jó.. úgy érzem ő az igazi.. és belepuszulok ha nem leszek vele. Azt tudni kell h elég csendes fiú, barátnője még nem volt.. 2 évvel idősebb nállam. Köszi a (normális) válaszokat

15/L


2010. aug. 29. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Szerdán már lehet is kezdeni :D
2010. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Másik kommentelőnek pedig... én azt mondom lépjünk ha ezt elszúrjuk nincs második esély és ha nem lépünk akk tovább hitegetjük magunkat h van esély ... ha lépünk ha visszautasít akk is jobb mert legalább tovább tudunk lépni rossz lesz de továbblépünk... ha nem utasít vissza akk meg egyértelmű... :D
2010. aug. 29. 21:45
 13/18 A kérdező kommentje:
Most már szóltam a csajoknak is h szeptembertől dolgunk lesz.. segítenek nekem remélem :)
2010. aug. 29. 21:46
 14/18 anonim ***** válasza:
Reméljük sikerül, bár szerintem egyértelmű ;)
2010. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Sok szerencsét és igen a fiuk szeretik ha a lány kezdeményez!

Másrészt szerintem 1-dül próbáld meg amikor ő is 1-dül van!

Ne fagyizni csak sétálni szerintem!Bár te tudod:)


15/F

2010. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jah egyedül próbáld, mert eléggé zavarba fog jönni még ha egyedül mész is oda, nem mégha 3-an 4-en
2010. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyedül fogok odamenni... csak segítenek úgy alakítani a helyzetet
2010. aug. 30. 14:36
 18/18 anonim ***** válasza:
OK :D
2010. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!