Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Úgy érzem ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem ő az igazi. (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akit nagyon szeretek. Az egész másfél éve kezdődött. Barátnőim mutatták meg Őt és egyből megtetszett, aztán ahogy egyre többet figyeltem és egyre többet hallottam róla teljesen belészerettem. Ismerni nem ismerem de sokmindent tudok róla. Egyszer beszéltünk is... odamentem hozzá a buszon, aranyos volt bár egy icsit meglepődött.Nem is sokáig tartott a dumálás mert megérkeztünk... én megijedtem motyogtam egy helót és leszálltam a buszról. Barátnőm úgy látta mosolygott amikor leszállt. Azóta még pár szavakat beszéltünk, amikor előre enged az ajtóban vagy odaadja a labdámat de ennyi. Bár nem beszélünk, de nagyon sokat szemezünk, mindíg látom h rám néz odanézek és csak elmerülünk egymás szemében. Nekem egyszerűen tökéletes, én tudom a hibáit ... de valah nekem így jó.. úgy érzem ő az igazi.. és belepuszulok ha nem leszek vele. Azt tudni kell h elég csendes fiú, barátnője még nem volt.. 2 évvel idősebb nállam. Köszi a (normális) válaszokat

15/L


2010. aug. 29. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha tudatnád vele az fantasztikus lenne.

Mondjuk még jó idő van TE!!! is elhívhatod sétálni valahova, elnyaltok egy fagyit!, beszélgettek. Másodikra akár mozi is lehet, utánna hazakísér, és ha másnem akkor neked kell kezdeményezni egy csókot. Onnantól már lehet feszegetni a témát, h jártok :D

2010. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... az a baj h nem merek odamenni hozzá.. nem tudjátok véletlenül h a pasiknak tetszik e ha a csaj kezdeményez?
2010. aug. 29. 21:24
 3/18 anonim ***** válasza:
De tudjuk, tetszik. Ha már beszéltetek pedig, nem nagy dolog odamenni hozzá.
2010. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát az a beszélgetés 2009. márciusában volt :s
2010. aug. 29. 21:28
 5/18 A kérdező kommentje:
sorry *május
2010. aug. 29. 21:29
 6/18 anonim ***** válasza:

Pláne

-Szia, olyan régen beszéltünk, gondolom azóta sok minden történt veled. Nincs kedved valamikor találkozni és beszélgetni egy kicsit, vagy valami ilyesmi...

2010. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

jóötlet.. köszönöm szépen.. összeszedem magam és megpróbálom.. egyszer élünk nem..

mutatok egy idézetet barátnőm mindíg ezzel bíztat

"A szerelem szenvedély, megszállottság, mely nélkül nem lehet élni. Azt mondom, légy fülig szerelmes; olyat találj, akit őrülten szeretsz, és aki ezt viszonozza! Hogy találhatsz rá? Hagyjd az eszed! Hallgass a szívedre!... Az az igazság, hogy e nélkül nincs értelme élni.... Ha szerelem nélkül mész végig az úton, akkor egyáltalán nem is éltél. De meg kell próbálnod! Ha nem próbálod meg, nem is éltél... Légy nyitott, ki tudja... bármikor becsaphat a villám.” / Ha eljön Joe Black /


Amúgy te szoktál szemezni olyannal aki nem jön be? :S

2010. aug. 29. 21:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Am nem. Max akkor ha nagyon szép szeme van és elmerülök benne :D
2010. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez az idézet, én is így vagyok mint Te. Tetszik valaki, de nem merek kezdeményezni, pedig a szívem azt mondja nagyon akarom őt. Lehet összeszedem a bátorságom, és lépni fogok valamit. Azt mondják a pasik, hogy szeretik ha a lány kezdeményez náluk egyébként, bár én soha sem kezdeményeztem.
2010. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi... kezd megjönni a bátorságom :) nagyon sokat segítettél
2010. aug. 29. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!