Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bízom eléggé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízom eléggé a páromban?

Figyelt kérdés
Még csak másfél hónapja vagyunk együtt, én 25 éves vagyok, ő 30.Sajnos nem tudunk sokat találkozni, hetente 1-2 alkalommal alszunk együtt, ő elég elfoglalt a munkájából kifolyólag.Sokszor rámjön a dili és egy-egy olyan este, amikor nem vagyunk együtt, azt képzelgem, hogy éppen mással találkozik vagy másik barátnője van, holott eddig nem adott erre okot, és hazugságon sem kaptam még. Ez talán azért van, mert az utóbbi időben sorozatosan csalódnom kellett a pasikban. Hogyan változtassak? És minden körülmények között higgyek neki?
2010. aug. 29. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem tudsz bízni benne, mert bizalomhiányos vagy.

Inkább vegyéél egy kutyáát!

2010. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy ez a munkája miatt van, de mivel nem ismerem a pasid így nem tudok többet. Az mégrosszabb ha esetleg még amikor együtt aludtok akkor is fáradt, pedig a munka fáradtsággal jár. Valós lehet a dolog! Bele lehet manapság fáradni a munkába úgy, hogy akit szeretünk az is látja hogy fáradtak vagyunk, ráadásul ez úgy is megeshet hogy ne adjanak érte egy normális fizetést. De beszéljétek meg együtt, vagy valami finomabb módon mondd hogy többet szeretnél vele lenni, hogy tudnátok megoldani.
2010. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát , ha ennyire nem bízol benne , akkor szerintem nincs értelme a kapcsolatnak..


Amugy még tudnám ajánlani , hogy egyszer figyeld meg titokba hogy mit csinál.. ( Pl elment töled , és követed hogy nem-e egy csajhoz ment vagy valami xD )

2010. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőpen járok, és nagyon bosszantó, h egyesek ennyire lenézzik az önbizalomhiányos embereket. MIÉRT, MIÉRT???!!!
2010. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Igen, valszeg önbizalomhiányos vagyok, bár azt mondják ez kívülről nem látszik (szerencsére). Tudom, hogy ezzel magammal szúrok ki, és bíznom kellene benne, de ez a heti 1-2 találka még kevés hozzá...talán később több lesz. Értelme van a kapcsolatnak, mert szeretjük egymást, ezzel nincs gond...
2010. aug. 29. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, sok embernek mondtam már:

Nem érdemes stresszelni olyan dolog miatt amiért úgysem tehetsz semmit. Ha meg akar hidd el, megcsal, akár a tudtoddal akár a tudtod nélkül, ha idegeskedsz, ha nem...pont...ha megcsal és kiderül akkor szerencséd van, mert kiderült kivel akartad leélni az életedet és még időben tudomást szereztél róla. Nem?



Amúgy hogy kicsit offoljak, tudod a párom is ilyen volt. Még a barátaimat is elüldözte mellőlem...még a családtagjaimra is féltékeny volt. Holott sosem adtam rá okot. Egyszer aztán borítottam a bilit és megmondtam, hogy nem akarok olyan emberrel élni aki nem bízik bennem. Miért vagyunk együtt ha állandóan kételkedik és azon gondolkodik, hogy megcsalom-e? Ekkor elmondtam azt is, hogy ha akarnám bármikor megtudnám csalni és soha ne tudná meg...ez a dolog nem erről szól...

Azóta megbeszéltük még párszor a témát és mos tmár tudom, hogy nem féltékeny rám, tavaly két másik sráccal laktam albérletben, idén ismét srácokkal fogok lakni. Az a kapcsolat már régen rossz ahol nincs bizalom cimszóval.

Próbálj meg gondolkodni a dolgon:)

2o-L

2010. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszönöm, igazad van! Én a párommal nem tudattam, hogy nem bízom benne, ez csak engem emésztett eddig belül.Nem is szeretném, ha megtudná, nem vezetne jóra, mint ahogy a Te példád is mutatta...ezt magamban kell elrendeznem, igaz!
2010. aug. 29. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem így a szemembe mondta a párom egy év után, hogy nem bízik bennem...nem mondanám, hogy nem jó, hogy elmondta, mert felnyitottam a szemét és azóta minden rendben van. Sajnos távkapcsolatban élünk jelenleg, de féltékenységből soha nem adódik problémánk, már 3 éve:)


Sok sikert...esetleg felhozhatod a párodnak, próbáld megbeszélni vele az aggályaidat, de ne úgy, hogy "figyi nem bízom benned" (engem eléggé szíven ütött amikor mondták nekem)

2010. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!