Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Eléggé nagy probléma és jó lenne ha segítene valaki!

Figyelt kérdés
Az a helyzet h én egy 20/F vagyok és van egy 18/L aki tetszik és majdnem mindenben hasonlitunk (tulajdonság izlés stb)... a probléma az hogy van köztünk 400 km kb... denem merem neki megmondani h mit érzek mert rengeteg visszautasításom, csalódásom volt már ... na meg amúgysem vagyok sikeres a lányoknál... szval mit tegyek szerintetek? mondjam el h mit érzek vagy hagyjam az egészet? indokoljátok is meg légyszíves!
2011. okt. 16. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
400 km nagyon sok.
2011. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Köztem és a párom között is van 300 km, azt leszámítva, hogy én itthon lakom és ő ide jár főiskolára, csak kéthetente megy haza, én meg néha vele.

Ha nincs ilyen közös pont az életetekben, akkor én túl soknak találom azt a 400 km-t. Egy kapcsolat nem kapcsolat, ha csak havonta egyszer tudtok találkozni, márpedig itt nem csak a távolságról van szó, ez anyagiakban is igen megterhelő. Nem sokan vannak akik hetente kitudnak perkálni 5-6 ezer forintot az utazásra.


Ha téged ez nem zavar, vagy neked ez nem probléma, akkor meg lehet próbálni. Nem kell annyira komolyan venni az elutasítást, majd jön más.

2011. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha csak várni kellene h hátha jobban alakulnak a dolgok?
2011. okt. 16. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
400kb az tényleg nagyon messze van.Ha az ember nem bízik a másikban,akkor is nagyon könnyen tönkremehet a dolog,ha közelebb laknak is egymáshoz,pl mit csinálhat a másik,meg csal e,meg ha beleszeretsz akkor nagyon fog hiányozni,és nem lehetsz vele mindig ugye....Szerintem csak maradjatok barátok,és ha netán közelebb hoz titeket az élet,és még mindig nem lesz senkitek,stb,akkor próbáljátok majd meg.
2011. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csalódtam már sokat, ennek ellenére mindig kimondtam amit érzek, szerintem te is tedd ezt. tömegközlekedéssel a 400km az sok, de autóval gond nélkül elviselhető szerintem (tesómmal kamionozunk, napi 800km-t nyomunk felváltva...) Ha ő is viszonozza az érzéseket akkor működhet a dolog, de nagyon erős kapcsolatnak kell, hogy legyen ilyen távolságba. Minden esetre mondd el mit érzel!!!
2011. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!