Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ennyire balszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ennyire balszerencsés? Többi lent.

Figyelt kérdés
18 éves Szegedi srác vagyok.Valahogy sose jön össze ,hogy legyen egy rendes kapcsolatom.Ugyanis hiába vagyok 18 mégis kb.15-16 nak nézek ki ez még nem lenne akkor baj mert ugye fiatalabb csajokkal összejöhetnék hisz nem nézek ki rosszul önbizalmam is van meg humorom is ( nem vok egoista csak mások visszajezéseiből tudom),de nekem a fiatal csajok valahogy túl éretlenek, de a legnagyobb gond hogy a koromnál 4-5 évvel érettebb a gondolkodásom (ezt szinte mindenki mondta már amúgy)innetől fogva a fiatalabb lányok kiestek az idősebbek meg mivel hogy túl fiatalnak nézek ki nem igazán állnak velem szóba és ha igen csak annyi esik le nekik hogy milyen érett a felfogásom szoval most nem tudom mit évő legyek úgy érzem mintah egy gödörben ücsörögnék ahonnan max 4-5 év mulva lesz kiút :S
2010. aug. 29. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg fiatal lány van, aki értékelné ezt. */L
2010. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de neki a fiatal lányok éretlenek..
2010. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 18L vagyok, és nekem is jópár évvel előrébb jár a gondolkodásom..érted bah. :D

Nem tudom..de én sem találok hozzám illő srácot. Én ugyanezt érzem, nagyon rossz érzés...állandóan hiányolz valamit...azt az embert, akivel együtt lehetnél, akit szerethetnél, tudom. Nekem is ez van, és akármennyire nem akarok rágondolni annál jobban akarom már...szörnyű, h nem látom, mikor fog ez változni...

2010. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de jobban örülnék néhány tanácsnak,utolsó : de te mivelhogy lány vagy könnyebben találhatsz idősebb pasikat magadnak ... azért jó ,hogy valaki átt tudja ezt érezni :D
2010. aug. 29. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Te is ugyanúgy találsz magadnak idősebb lányt, int ahogy én találhatnék pasit!

Az esélye egyenlő szinte.

2010. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt vagytok ti ketten majdnem ugyanaz a szitu... Egymásnak vagytok teremtve :)
2010. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22/L vagyok, pont a fordított helyzetben vagyok, mindenki idősebbnek néz a koromnál, az idősebb fiúkat érdeklem, pedig nekem pont inkább a te korosztályod jön be :)
2010. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem növessz egy kis szakállat, vagy borostát, akkor idősebbnek fogsz látszani.


Egyébként ne aggódj. Lehet pár évvel később fogsz találni egy lányt. Ne siettesd :)

2010. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, én ugyanígy vagyok. :(
2010. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen balszerencsés vagyok, ráadásul meg is öregedtem :S
2010. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!