Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem nyal ki a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyal ki a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, még szűz vagyok, csak pettingelni szoktunk. Szinte minden pettingelésnél megujjaz, és régebben ki is nyalt, de pár hete, hónapja nem nyal, csak ujjaz. Miért van ez? Én mindig lesz*pom, és kicsit igazságtalannak tartom. Az utóbbi időkben már néha a számba is élvez, és utálom az ízét a spermáinak, mégis hagyom, mert jót szeretnék neki. Hogy kérdezhetném meg burkoltan, hogy miért nem csinálja? Mi lehet az oka?

Minden nap fürdök, normálisan megmosom, borotválom is kb 2-3naponta, tehát tiszta. Szerintetek?

17/L


2010. aug. 29. 09:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
nem szabadna ilyen gátlásosnak lenned. én (és sokan mások) utálom ha egy csaj ilyen
2010. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

akkor legközelebb egyszerűen csak ne sz*pd le, és csináljon magával amit akar!

Mond hogy nem, nincs hozzá hangulatod, vagy orvos megtiltotta, mert árt a fogaidnak a kéjnedv.....XD

2010. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mikor pettingelni akar, én meg nem, akkor mondom neki, hogy nem, és mindig megkérdezi, hogy miért nem, én meg mondom, hogy mert nincs kedvem, de ettől még nem fogja megtudni, hogy az a bajom, hogy nem nyal ki. De amúgy nem olyan nagyon hatalmas baj, hogy belehalok ha nem csinálja:D csak jólesett mikor régebben csinálta, jobban élveztem mint az ujjazást:)
2010. aug. 29. 10:20
 14/21 anonim ***** válasza:

B*sszus, ha nem mondod neki, akkor mégis hogyan jöjjön rá, hogy mi bajod van?

dobd le a gátlásaidat, és kérdezd meg tőle, miért nem nyal ki.

Ennyi, most ez miért olyan nehéz?

2010. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Sztem, ha egy pár a szexuális életéről nem tud beszélgetni az elég nagy baj.

Kérdezd meg tőle bátran, a szex komly dolog!!!És élvezni kell,ha Te attól jobban élvezed,hogy kinyal...

Meg kell kérdezned,nyíltan,bátran,...tudod nagyon sok olyan helyzetbe kerülsz még az életben,ahol a nyíltság fontos dolog lesz!!!Szal csak bátran!!!!

Hajrá!!:):):)

2010. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

persze a legjobb lenne nyíltan megkérdezni. de ha még nem tanultál bele, hogy hogyan beszélj erről, vagy köztetek még nem alakult ez ki, akkor én megértem h tanácstalan vagy, hogy hogyan állj neki.

Nem kell hozzá komoly ok, szerintem, hogy abba hagyja, van amikor az ember kicsit ráun a kedveskedésre:D tessék unszolni. pl amikor pettingeltek megpróbálhatod rávenni, kedvesen megkérdni, hogy kaphatok egy puszit odalentre?

Egyébként egyszerű beszélgetős szituációban is nyugodtan árnyalj először, hogy bele merj vágni. hogy kicsit rosszul esik, hogy nem kedveskedik már úgy, pedig szeretted és furcsa neked, hogy Te keresed az alkalmat hogy örömet szerezz ő meg nem. nem kell úgy elképzelni, hogy "miért nem nyalsz mán?".

Szóval nagyjából add elő ugyanazt mint itt, csak szopás és nyalás szavak tompításával:D

2010. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Félti a szűzességed, azért nem nyal ki. De megmondhatnád neki, hogy behatol farokkal, de nem élvez a puncidba, akkor is szűz maradsz. És neked nagyon fontos a szüzesség, nagyon igényes szűz lány vagy, nyaljon ki.

De ne a szádba ne élvezzen.

2010. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

az uccsó kicsit hülye: DDDDDD

szerintem se csinálj ebből akkora problémát! mondd el neki nyiltan, ne félj, ő a barátod! :) Sok sikert!!

2010. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nem vagy őszinte, a kapcsolatotok nem lesz tartós. Ő is tisztában van vele hogy félsz, és pont ezért fogja értékelni az őszinteséged. Sőt, ha látni fogja hogy félelmed ellenére is őszinte akarsz lenni vele, talán ő is őszintén elmondja az okát. De ha hiszed ha nem, lehet hogy a barátod csak meg akar leckéztetni. Ne értsd félre, szeret téged, csak annyit akar elérni azzal hogy nem nyal ki, hogy szólj neki! Biztos látja rajtad, hogy nem mersz megnyílni előtte, és ez hosszútávon elég veszélyes egy kapcsolatban( tapasztalatból beszélek, 3 kapcsolatom ment szét azért, mert nem mertem őszintén beszélni ) Hidd el, sokkal jobban tennéd ha beszélgetnél vele. Amugy a 3 naponta borotválás nagyon nem jó, mert minél többet és minél sűrűbben borotválod, a szőrszálak annál keményebbek és sűrűbbek lesznek, és egy lányon nagyon visszataszító a sörte erősségű szőr. 2-3 hetente elég lenne, közben elég ha a bugyi vonaladhoz igazítod, hogy mégse legyen visszataszító. És ajánlanám, hogy a teljes borotválás után alkohol nélküli testápolóval bekenni, és még hidratált is lesz:) De ne feledd, ha nem mersz őszintén beszélni, a kapcsolatotok halálra van ítélve!!!
2010. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű, Te se sz*pd le! Aztán, ha kinyal utána leszopod. Rohadtul nem fair, ha csak te orálozol neki, ő meg nem viszonozza, ez kölcsönös, ha ő nem, akkor Te sem!
2010. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!